Strikeforce: Alistair Overeem vs Fabricio Verdum por raz drugi!

12 luty 2010
0

Jeszcze ciepły news prosto ze Strikeforce: Alistair Overeem będzie bronił swojego tytułu mistrza wagi ciężkiej w walce z Fabricio Verdum. Kto śledzi na bieżąco i jest z MMA od dawna, ten wie, że to nie będzie pierwsze spotkanie obu zawodników. W pierwszym pojedynku (w Pride FC) Brazylijczyk pokonał Holendra przez poddanie go Kimurą.
W ten weekend podane zostało do wiadomości publicznej, iż zawodnicy ci spotkają się ponownie. Jaki będzie wynik tym razem? Przyjdzie nam się przekonać 15-go sierpnia.
Oboje zawodnicy natychmiast poproszeni zostali o komentarz do walki. Pierwszy wypowiedział się obecny mistrz Strikeforce – Alistair Overeem:

„Jestem bardzo szczęśliwy, że zostałem obdarzony szansą ponownej walki i tym razem zamierzam zwyciężyć. To jest jeden z rewanżów jakiego pragnąłem od dawna. Zamierzam ukarać tego gościa.”

Verdum skomentował to następująco:

Jestem bardzo pewny siebie. Trenowałem całe życie dla tej chwili. Przychodząc jako kandydat do pasa mistrzowskiego to dla mnie bardzo motywujący czynnik. Nie ma dla mnie znaczenia czy przyjdzie mi walczyć z Alistairem czy innym zawodnikiem. Ważne jest jednak to, że zmierzę się z mistrzem.

Na tej samej gali, po raz pierwszy w historii MMA, walką wieczoru będzie walka kobiet „Gina Carano vs Chris Cyborg Santos”.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x