Test antydopingowy Josh’a Barnett’a odroczony po raz czwarty

23 Luty 2010

Test antydopingowy Josh?a Barnett?a został odroczony po raz czwarty, przez stanową komisję sportu w Californii. Komisja stwierdziła, że ze względu na nieobecność Josh?a na spotkaniu, nie można przeprowadzić procedury do końca.

Barnett rzekomo nie wiedział, że musi zjawić się osobiście i wysłał swojego prawnika.
Josh przegapił spotkanie z powodu wyjazdu do Tokio, gdzie walczył w pokazowej walce z Bobem Sapp?em.

Barnett oficjalnie stracił licencję zawodnika MMA w lipcu 2009, po wykruciu w jego krwii substancji drostanolon. Spowodowało to odwołanie, zakontraktowanej wcześniej walki Fedorem Emelianenko. Sytuacja ta pogrążyła finansowo oraz medialnie organizację Affliction.
Barnett, który w 2002 roku został również zawieszony przez UFC za pozytywny rezultat antydopingowy, zarzeka się, że nic nie brał i chce oczyścić swoje imię.
Od czasu kiedy Josh został oskarżony o zażywanie sterydów nie stoczył ani jednej poważnej walki.

Komentarze

  • DanteV

    Znaczy nie stoczył żadnej w formule MMA bo poważne walki mogły mu się przydarzyć „za barem” :). Josh zarzeka się że nie brał….ale większość wie jak to jest ze sportem zawodowym. Gdyby byl czysty to zapewne w końcu kontrola by się odbyła. Uwielbiam Barnetta i chciałbym go na ringu zobaczyć jeszcze wielokrotnie….ale nie z Sappem 🙂 . Pewnie już się nie uda zestawić ponownie walki z Fedorem. To jest jeden z tych pojedynków na które się czeka latami….pomimo że są kumplami to napewno walka by była nieziemska….

  • szeryf

    Ktoś mu ‚metkę’ dosypał do drinka w barze, hie hie