UFC 110 – Wojna na słowa pomiędzy Bisping’iem a Wanderlei’em wciąż trwa!

18 Luty 2010
0
UFC 110 – Wojna na słowa pomiędzy Bisping’iem a Wanderlei’em wciąż trwa!

Konflikt pomiędzy głównymi zawodnikami gali UFC 110, Wanderlei?em Silva i Michael?em Bispingiem niewątpliwie narasta! Napięcie pomiędzy tymi dwoma utytułowanymi zawodnikami znacznie wzrosło po ostatniej konferencji prasowej, gdzie Silva bardzo jasno określił swoje zamiary wobec Bispinga słowami: ?Skopię ci tyłek?!
Komentarz Vanderlei?a pojawił się po tym jak Bisping wyraził swoje zdanie na temat Brazylijczyka:

?Wanderlei bardzo głośno i wyraźnie mówił o tym jak mnie nie lubi. Ja mam do niego szacunek jedynie jako zawodnika. Nie mogę jednak powiedzieć tego samego o nim jako osobie, po komentarzach które mówił na mój temat.?

Na co Wanderlei odpowiedział:

?Skończymy wreszcie mówić. Mówienie jest najłatwiejszą częścią przedstawienia. On dużo mówi, ja również, teraz wszystko się wyjaśni w sobotę. Będzie to wielkie przedstawienie na którym skopię ci tyłek!?

Bisping w odpowiedzi przypomniał brazylijczykowi o tym, że większość z ważniejszych walk jednak przegrał. Co Wanderlei krótko spuentował słowami: ?zamknij się?.

Napięcie Silvy przed walką jest z pewnością potęgowane faktem obecności na gali jego odwiecznego rywala, Quintona „Rampage” Jackson’a.

Pełna kolekcja odzieży Silver Star

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o