UFC 98: Lesnar vs Mir po raz drugi!

11 Luty 2010
0

Oczekiwany rewanż pomiędzy obecnym mistrzem wagi ciężkiej UFC – Brock Lesnar, a „tymczasowym” mistrzem wagi ciężkiej UFC – Frank Mir, został oficjalnie potwierdzony na 23 maja, na UFC 98. Gala odbędzie się w MGM Grand Garden Arena, w Las Vegas.
Prezydent UFC – Dana White oficjalnie powiedział:

Brock Lesnar i Frank Mir dali jedną z najbardziej trzymających w napięciu, jednorundowych walk, jakie kiedykolwiek dane mi było obejrzeć. Po walce jednak, oboje mieli daleko różniące się od siebie odczucia. Lesnar obwiniał się za przegraną brakiem doświadczenia w oktagonie i przesadną agresywnością. Podczas gdy Mir postrzegał swoją wygraną jako triumf swojej techniki i stwierdził że to stanie się za każdym razem kiedy będą ze sobą walczyli.
23-go maja, każdy z nich będzie miał okazję udowodnić swój punkt widzenia. Podczas gdy u każdego z nich wydarzyło się naprawdę sporo od czasu ich walki w oktagonie, wiem że rewanż będzie trzymał nas w napięciu co najmniej tak samo jak za pierwszym razem, zwłaszcza że zwycięzca odejdzie z pasem mistrza wagi ciężkiej.

Oboje zainteresowani również mieli co nieco do powiedzenia w tej kwestii. Oto co powiedziała 120 kg bestia – Brock Lesnar:

„Jestem zadowolony z rewanżu, z Frankiem. Nie mogę się doczekać swojej zemsty. Chcę skończyć walkę w parterze, tak jak powinna się zakończyć poprzednio.”

Nie pozostając biernym, Frank Mir odpowiedział:

„Brock Lesnar wyzywał mnie do rewanżu od czasu kiedy pokonałem go po raz pierwszy. Mogę jedynie powiedzieć Brock’owi aby uważał na to o co prosi, gdyż jestem teraz lepszy, mądrzejszy, mocniejszy i szybszy niż poprzednim razem. Nie będzie w stanie pomiatać mną w sposób w jaki robi to z mniejszymi przeciwnikami. Wyczekuję więc aby ponownie zostać niekwestionowanym mistrzem.”

Po wielkim rewanżu GSP vs BJ Penn, będzie to kolejny, wielki pojedynek, którego wyczekujemy z niecierpliwością.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o