Wywiad z Chinzo Machida ? bratem Lyoto Machida.

14 marzec 2010
0

W krótkim wywiadzie dla Tatame, Chinzo Machida opowiada o przyszłym rewanżu Lyoto z Shogun?em i ewentualnych występach w MMA.

Czego oczekujesz po tym rewanżu?
Nie jesteśmy w stanie przewidzieć faktycznego wyniku pojedynku, jednak Lyoto jest przygotowany lepiej niż poprzednio. Jest bardziej skupiony na walce, czuje się silniejszy. Zmieniliśmy podejście do pewnych rzeczy, nie dopuszczamy już wokół niego zbyt wielu ludzi na treningu. To stało się ostatnim razem i nie miało racji bytu. Oddzieliliśmy to z jego treningu, czyniąc go znacznie bardziej skoncentrowanym.

Co wg ciebie wydarzy się w trakcie tej walki?
Wierzę, że Lyoto znokautuje Shoguna.

Jak się mają jego treningi?
Jego trening idzie w jak najlepszym porządku, robi karate, zapasy, jiu-jitsu, wszystkiego po trochu, poza muay thai? zaczęliśmy przygotowania już w styczniu. Jego ręka jest już w 100% zdrowa.

Co myślisz o pierwszym pojedynku?
Myślę, że Lyoto wygrał. Cały czas myślał trzeźwo z zgodnie z jego charakterem walki, stale kontrował ataki. Shogun nie narażał się za bardzo, okazjonalnie wyprowadzając w kierunku Lyoto kopnięcia. Ten rewanż może równie dobrze zacząć się w ten sam sposób, jednak jestem pewny że skończy się inaczej.
Lyoto nie był zbyt zadowolony falą krytyki jaka spłynęła w jego kierunku, tak jak Mauricio nie był zadowolony z rezultatu. Może to ostatecznie zadecydować o przyszłym wyniku, jednak tego dowiemy się w trakcie walki. Żaden z nich nie chce wygrać przez decyzję.

A co z tobą? Kiedy będziesz walczył ponownie?
Głównym celem jest obecnie Lyoto. Jestem częścią jego drużyny i jestem prawie gotowy. Mam brązowy pas w BJJ i trenuję Karate. Przygotowuję się na nadchodzącą szansę, jednak to zależy od wielu czynników. Mój ojciec zarządza treningami Lyoto, jednak ja również z nim trenuję. Stanowiłbym problem gdybym postanowił teraz walczyć. Jeżeli tylko pojawi się szansa, chciałbym przetestować swoje zdolności.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x