Alistair Overeem: „Fedor nie chce walczyć!”

02 Marzec 2010
3

Nareszcie wiadomo coś więcej na temat przyszłych walk Alistair?a Overeem w Strikeforce. Holender powróci do stanów by walczyć 15 maja z Brett?em ?The Grim? Rogers?em. W jednym z ostatnich wywiadów mistrz wagi ciężkiej Strikeforce opowiada o przyszłej walce oraz swojej sytuacji z Fedorem Emelianenko.

?To jest idealny przeciwnik. Z niecierpliwością czekam żeby ukrócić mu ten długi język I zmiażdżyć twarz. Cieszę się, że Strikeforce zaproponowało tą walkę. Wreszcie mogę poustawiać wszystko raz na zawsze. Jeśli ktoś przyjrzy się bliżej to zobaczy, że wszytko jest normalnie, bez tajemnic. To, że nie walczyłem ostatnio to nic nadzwyczajnego. Jeśli będę mógł walczyć w K1 po walkach w Strikeforce lub pomiędzy, świetnie. Jeśli jednak nie, to pozostanę z nimi. To już z byt długo. Ostatni rok był świetny w K-1,ale w tym roku chcę walczyć w MMA. Fedor nie chce walczyć. Jego menedżer też nie chce walki. To jasna sprawa, że unikają tematu. Menedżerowie mówili: ?Tak chcemy z nim walczyć, ale najpierw, Alistair musi walczyć z kimś innym. Zasadniczo trzeba akceptacji dwóch stron, żeby odbyła się walka. Inaczej do niczego nie dojdzie. Teraz sam nie wiem jak z tym będzie, wydaje mi się, że Fedor chce opuścić Strikeforce. Tak naprawdę nie zastanawiam się nad tym za bardzo. Skupiam się na sobie i swoich treningach?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kamil
8 lat temu

TD jeśli tak myslisz że był najlepszy był w czasach kiedy był „chudy”. Teraz kilak technik na krzyż i generalnie idzie na mase to jesteś w błędzie bo masa masą ale on ma wspaniałą technikę tak więc jesteś w błędzie

DanteV
11 lat temu

Niech wygra z Brettem, Fedor neich zawalczy z Werdumem to wtedy się będą zastanawiać. Na dzień dzisiejszy brzmi to jak bełkot sfrustrowanego nastolatka. Jeżeli Alistair przejdzie testy antydopingowe (hrhrhrhrh), wygra z Rogersem i co najważniejsze pozostanie w Strikeforce to niby czemy Imperator ma z nim nie walczyć? To by była jedna z ciekawszych walk w 2010.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x