Aoki zaszczycony możliwością walki o tytuł Strikeforce

04 Marzec 2010
Aoki zaszczycony możliwością walki o tytuł Strikeforce

Mistrz wagi lekkiej po raz pierwszy w swojej zawodniczej karierze wystąpi w amerykańskiej organizacji Strikeforce? I to od razu w walce o tytuł! Jego przeciwnikiem będzie Gilbert Melendez, człowiek który zawsze daje elektryzujący pokaz możliwości rzemiosła wojennego.
Aoki czuje się wielce zaszczycony zaproszeniem, jednak czuje się nieco skołowany, że DREAM nie chciało aby walczył na marcowej lub majowej gali w Japonii.

?Jestem bardzo wdzięczny za tę ofertę. To moja pierwsza walka w Strikeforce i od razu będę walczył o tytuł, tym bardziej jestem zaszczycony? Gilbert Melendez jest jednym z najlepszych zawodników na świecie, jednak ja również jestem obecnie na szczycie. Moje możliwości grapplingowe sprawiają wszystkim fanom MMA ogromną radość. Dam z siebie 120% możliwości i zobaczycie jak Melendez odklepuje.
Myślę, że stanowię obecnie siłę przewodnią DREAM. Pomiędzy marcem i majem będą aż trzy venty. W nowy rok udowodniłem, że jesteśmy numerem jeden w Azji, czy jednak powinniśmy być z tego zadowoleni? Nie! Musimy udowodnić że jesteśmy najlepsi na całym świecie i jedynie ja mogę tego dokonać, jestem najlepszy w Japonii. Pojadę do USA i pokażę wszystkim, że DREAM pozostanie na wieczność.?

Obok bardzo ekscytującej walki Aoki vs Melendez, zobaczymy niezwykle interesujące pojedynki, tj. Dan Henderson próbujący przejąć tytuł od Jake?a Shields. Do tego Gegard Mousasi broniący pasa mistrzowskiego przed King Mo Lawal.

Zobacz kolekcję ??? Clinch Gear ??? w której walczy Dan Henderon


??? Sprawdź w czym trenuje Gegard Mousasi ???