Cobrinha: „To mój ostatni rok startów w zawodach.”

23 marzec 2010
0

Już blisko 50 czarnych pasów zapisało się na mistrzostwa Pan Am i jeden z nich zapowiada się bardzo interesująco ? ?Cobrinha? Charles Rubens.
Brazylijczyk wie, że przed nim trudne zadanie do wykonania. W tym roku broni przecież tytułu i chciałby po raz piąty wygrać mistrzostwa ameryki północnej w dywizji czarnych pasów.

?Tak, trenuję do Pan Am i żeby zrzucić nieco wagi (śmiech). Mistrz Romero Jacare prowadzi moje treningi w Alliance Atlanta. To mój ostatni rok startów w zawodach, dlatego uczestniczyć w Pan Am i mistrzostwach świata, a później poświęcić się mojej dalszej karierze jako nauczyciela BJJ. Tą małą częścią wiedzy jaką posiadam, chciałbym się podzielić z moimi uczniami.?

Mistrz przyznaje również, że decyzja o przejściu na sportową emeryturę nie będzie łatwa.

?Wiem, że nie będzie łatwo dla mnie nie uczestniczyć w zawodach, ponieważ urodziłem się aby rywalizować. Nawet kiedy gram w kulki robię co mogę, aby dać z siebie wszystko. Byłem taki przez całe życie. Nie jestem lepszy od nikogo, jednak zawsze podążam za doskonałością, za czymś niemal niemożliwym do osiągnięcia. Dzisiaj musisz być 100% profesjonalistą, odrzucić mnóstwo innych rzeczy i skupić się wyłącznie na treningu.?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x