Krzysztof Soszyński czeka na kolejną walkę z Bonnarem !

11 Marzec 2010

Mistrz UFC wagi lekko ? ciężkiej, Krzysztof Soszyński wypowiedział się na temat podtrzymania werdykytku jego ostatniej i zarazem bardzo kontrowersyjnej walki ze Stephanem Bonnarem.

?Polski Eksperyment? mówił:

?Najsmutniejszy z tego wszystkiego jest fakt, że nie mogliśmy skończyć tego co zaczęliśmy. Nasza walka przeradzała się w spektakularną i bardzo emocjonującą bitwę.. Naprawdę myślałem, że jestem już na mojej drodze do zwycięstwa ? bardzo blisko zwycięstwa, ale jednak nie do końca.?
?Odnośnie przerwania walki po takim rozcięciu głowy ? no tak, było bardzo dużo krwi. Chciałbym jednak by kontynuowali walkę, ponieważ widziałem w przeszłości gorsze sytuacje, pomimo tego walkę prowadzono dalej. Dopóki decyzja pozostanie niezmieniona, nie mogę dużo więcej powiedzieć. Wydaje mi się, że nie będzie zmieniona. Jest tak jak jest. Po prostu tak się zdarza, to część sportu. Musimy po prostu się z tym pogodzić i jechać dalej. Miejmy nadzieję, że będziemy mieli szansę na kolejną walkę , wtedy zobaczymy kto jest lepszym zawodnikiem.?

Zapytany odnośnie rewanżu, Soszyński kontynuował:

Zazwyczaj jest tak jak UFC chce. Jeśli jest wystarczająco dużo fanów mówiących o walce i chętnych na rewanż, wydaje mi się, że do tego dojdzie dość szybko. Jeśli to jest coś czego chce UFC, zróbmy to. Jeśli chcą to odłożyć na kiedy indziej, też w porządku.
Miałem świetny obóz treningowy do tej walki. Jeśli będę musiał walczyć ze Stephanem wkrótce, to wydaje mi się, że będę miał równie świetny obóz. Wydaje mi się, że nie będzie dużej różnicy od poprzedniej walki. To co się stanie w rewanży, nie będzie się dużo różniło od poprzedniej walki .
Przygotowałem się bardzo dobrze do tej walki. Mieliśmy świetny plan na tą walkę i od początku chciałem, żeby to była otwarta bitwa. Chciałem żeby to był ofensywny pojedynek facetów rozwalających się nawzajem przez 15 minut bez straty energii i kondycji. Jednak reasumując troszkę zabrakło do pewnego zwycięstwa.

Wszyscy którzy oglądali występ Polaka podczas UFC w Australii wiedzą, że był świetnie przygotowany. Miejmy nadzieję, że jeśli dojdzie do oczekiwanego rewanżu, walka będzie co najmniej tak samo interesująca. Jeśli cokolwiek będzie wiadomo, dowiecie się tego jako pierwsi z MMANEWS.PL