Chuck Lidell: 'Wykończę Tito…’

16 marzec 2010
1

Były mistrz wagi ciężkiej UFC, Chuck Liddell wypowiedział się na temat planowanej walki z Tito Oritz?em w czerwcu. Zapytany o relacje pomiędzy nimi, Iceman odpowiedział:

?Wiesz co? Prawie znokautowałbym go dwukrotnie podczas show. Między nami od dawna nie było żadnych interakcji, więc raczej pogrzebałem topór wojenny. Jednak w trakcie kręcenia wkurzył mnie tak bardzo, że chciałem go zabić.?
?Tito opowiedział na Yahoo!Sports, że miałem problemy alkocholowe i musiałem iść na odwyk. To byłoby niewłaściwe jeżeli byłoby prawdą, sęk w tym że to nie prawda. . Potem mówił ?Jestem z niego taki dumny? tak jakby był dobrym kolegą i wspierał mnie, bym przestał pić. To nie ma sensu. Wkurzyło mnie to, bo moje dzieciaki i przyjaciele zaczęli się mnie pytać ?Czy to się naprawdę stało?? Jedyne co mogłem to odpowiedzieć: ?Nie, nie było niczego takiego. Nie wiem czemu Tito zdecydował się być takim dupkiem?.?

?Iceman? kontynuował:

?Zamieniłem z nim kilka słów, tak. Myślę, że się wystraszył. Zasadniczo wyjaśniłem z nim, że nie było prawdą co mówił. Przygotowania do walki zacząłem tak jak chciałbym po prostu go znokautować, ale teraz trenuję tak jak chciałbym zrobić mu krzywdę. To długi obóz treningowy. Przechodzę drogę od prowadzenia zawodników w TUF do walki z nim, więc to tylko podsyca mój gniew. Teraz on ma na swoim ogonie złego Chucka.
?Jeśli on dalej będzie w tej formie to przekopię jego głowę go po ośmiu narożnikach. Jeśli będzie to kontynuował, to go wykończę. Będzie to bardzo złe, będzie to wręcz obrzydliwe. Myślę, że będzie w trochę lepszej formie. Lepiej, żeby był.?

Zapytany o swoją przyszłość w oktagonie, Chuck odpowiedział:

?Chcę walczyć z kimkolwiek kto ma tytuł. To jest to nad czym pracuję. Chcę jeszcze raz pogonić za pasem mistrzowskim. To miała być jednorazowa walka, ale mam umowę z UFC, że będę walczył dalej, jeśli tylko wygram.?

Ostatnimi czasy krążyły plotki, że może nie dojść do walki Ortiza z Lidellem, a miejsca Tito ma zająć Rich Franklin. Walka dwóch ostatnich trenerów TUF?a jest planowana na czerwiec. Czy do niej dojdzie i jak potoczą się dalsze wydarzenia, dowiecie się tylko na MMANEWS.PL

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
siwy
siwy
12 lat temu

kto pierwszy wykończy Tito? Chuck, Jenna czy grypa? 🙂

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x