Mariusz Pudzianowski: ‚Od marketingu są inni ludzie a nie trener.’

20 Marzec 2010

Jak donosiliśmy wcześniej na łamach MMAnews.pl, drogi Pudziana i jego trenera MMA, Mirosława Oknińskiego rozeszły się. Oficjalny powód podany przez trenera – niewywiązanie się Pudziana z umowy. Co na to sam strongman?

Jezeli komuś chodzi tylko o reklamę a nie o trenowanie to już inna sprawa. Jak już trenuję, oczekuję spokoju na treningu a nie ciągle ktoś pstryka mi zdjęcia bo chce sobie robić reklamę na forach internetowych, itd. Wiem co to znaczy ciężko trenować i nie boje się ciężkiej pracy. Co do walk MMA ma kto mi ustalać taktykę a nikt nie musi wiedzieć z kim to robię, na pewno sam tego nie robię. Mirek jest dobrym trenerem, ale trener niech zajmie się trenowaniem zawodnika a nie marketingiem i promowaniem się. Teraz bardzo dużo piszą o trenerze Mirku, więc powinien być już zadowolony!!!!!! Od marketingu są inni ludzie a nie trener!!”
Falę oburzenia i końcowego efektu rozstania się dróg trenera Oknińskiego i zawodnika Mariusza Pudzianowskiego wywołał niedawny artykuł udzielony dla KSW w którym Pudzian podkreślił iż nie potrzebuje trenera i że taktykę układa sobie sam,
Ostatni wywiad Mariusza ?Dominatora? Pudzianowskiego, udzielony serwisowi Konfrontacji Sztuk Walki (KSW), wywołał burzę w obozie wschodzącej gwiazdy MMA.

(Źródło: pudzian.pl)

Komentarze

 • ehehe

  kiedyś tępaki się zorientują że pudzian to juz nie ten sam pudzian, teraz to jest PIMP Pudzian, za friko to nawet sie na ciebie nie zesra

 • albin

  prawda kasa do glowy mu uderzyla robi sie drugi Saleta taniec na lodzie i podobne gowna ja rozumiem reklama i promocja bo kasa jest wazna ale bez przesady ZAL PUDZIAN

 • Leo

  jak to mówią już na mieście „Pudzian dźwiga, k***a, świnia”

 • Zdjęcia na forach internetowych z treningu u Mirka to się chyba w ciagu tych paru miesiecy pojawiły ze dwa razy. Wiecej już było nagrań z „tarczowania” Pudzianowskiegu, u trenera boksu, z którego wymienianiem nazwiska nie miał problemu.

 • Mata Leo

  prawda jak zwykle leży gdzieś po środku

 • Mata Leo

  Prawda jak zwykle leży gdzieś po środku…

 • Bzdura. Czasami faktycznie „prawda leży pośrodku” ale rzadko. Bardzo rzadko. Miras wyraźnie powiedział o co chodzi, co kazdy kto czytał wywiady z Pudzianowskim powinien sam zauważyć. Pudzianowski wypisuje bzdury tak samo łatwe do weryfikacji.

 • wilson

  Jak znam życie to Mieras nie do końca o wszystkim powiedział. Oj po prostu żadna tajemnica że trafił swój na swego. Remis!

 • a o czym nie powiedział?

 • Wilson

  Boruc, mało doświadczony jesteś jak Mirasa nie znasz.