Mariusz Pudzianowski: ‚Od marketingu są inni ludzie a nie trener.’

20 Marzec 2010
10

Jak donosiliśmy wcześniej na łamach MMAnews.pl, drogi Pudziana i jego trenera MMA, Mirosława Oknińskiego rozeszły się. Oficjalny powód podany przez trenera – niewywiązanie się Pudziana z umowy. Co na to sam strongman?

Jezeli komuś chodzi tylko o reklamę a nie o trenowanie to już inna sprawa. Jak już trenuję, oczekuję spokoju na treningu a nie ciągle ktoś pstryka mi zdjęcia bo chce sobie robić reklamę na forach internetowych, itd. Wiem co to znaczy ciężko trenować i nie boje się ciężkiej pracy. Co do walk MMA ma kto mi ustalać taktykę a nikt nie musi wiedzieć z kim to robię, na pewno sam tego nie robię. Mirek jest dobrym trenerem, ale trener niech zajmie się trenowaniem zawodnika a nie marketingiem i promowaniem się. Teraz bardzo dużo piszą o trenerze Mirku, więc powinien być już zadowolony!!!!!! Od marketingu są inni ludzie a nie trener!!”
Falę oburzenia i końcowego efektu rozstania się dróg trenera Oknińskiego i zawodnika Mariusza Pudzianowskiego wywołał niedawny artykuł udzielony dla KSW w którym Pudzian podkreślił iż nie potrzebuje trenera i że taktykę układa sobie sam,
Ostatni wywiad Mariusza ?Dominatora? Pudzianowskiego, udzielony serwisowi Konfrontacji Sztuk Walki (KSW), wywołał burzę w obozie wschodzącej gwiazdy MMA.

(Źródło: pudzian.pl)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wilson
Wilson
10 lat temu

Boruc, mało doświadczony jesteś jak Mirasa nie znasz.

Boruta
10 lat temu

a o czym nie powiedział?

wilson
wilson
10 lat temu

Jak znam życie to Mieras nie do końca o wszystkim powiedział. Oj po prostu żadna tajemnica że trafił swój na swego. Remis!

Boruta
10 lat temu

Bzdura. Czasami faktycznie „prawda leży pośrodku” ale rzadko. Bardzo rzadko. Miras wyraźnie powiedział o co chodzi, co kazdy kto czytał wywiady z Pudzianowskim powinien sam zauważyć. Pudzianowski wypisuje bzdury tak samo łatwe do weryfikacji.

Mata Leo
Mata Leo
10 lat temu

prawda jak zwykle leży gdzieś po środku

Boruta
10 lat temu

Zdjęcia na forach internetowych z treningu u Mirka to się chyba w ciagu tych paru miesiecy pojawiły ze dwa razy. Wiecej już było nagrań z „tarczowania” Pudzianowskiegu, u trenera boksu, z którego wymienianiem nazwiska nie miał problemu.

Leo
Leo
10 lat temu

jak to mówią już na mieście „Pudzian dźwiga, k***a, świnia”

albin
albin
10 lat temu

prawda kasa do glowy mu uderzyla robi sie drugi Saleta taniec na lodzie i podobne gowna ja rozumiem reklama i promocja bo kasa jest wazna ale bez przesady ZAL PUDZIAN

ehehe
ehehe
10 lat temu

kiedyś tępaki się zorientują że pudzian to juz nie ten sam pudzian, teraz to jest PIMP Pudzian, za friko to nawet sie na ciebie nie zesra