Pudzian kontra Nastula ?

11 Marzec 2010

Wg Super Expressu pięciokrotny mistrz świata strongmanów dostał propozycję walki z mistrzem Olimpijskim ? Pawłem Nastulą. Informację tą potwierdził sam Mariusz Pudzianowski, jednak sytuacja nie jest do końca jasna.

?To nie jest tak, że boję się Pawła Nastuli, przeciwnie – chcę z nim walczyć – deklaruje w rozmowie z nami Mariusz. – Ale jeszcze nie teraz. Wszystko mam już zaplanowane, nawet nie tyle ja, co ludzie, którzy spokojnie, konsekwentnie, krok po kroku przygotowują mnie do walk z tak trudnymi rywalami.?

Podobno ustalono jednak, iż walka tak czy inaczej odbędzie się, jednak w innym terminie niż najbliższy, planowany pojedynek 7 maja w spodku. Sam Mariusz stwierdza:

?Potwierdzam, takie są ustalenia. Ale jest jeden warunek: Paweł też musi się zgodzić. Teraz wszystko zależy od niego.?

Wiadomo było od dawna, że federacja KSW była zainteresowana naszym judoką, jednak na drodze stała kwestia finansowa.
Jeżeli wszystko pójdzie pomyślnie, czekać nas taka ?Bitwa pod Grunwaldem ? część druga?. Nie chodzi bynajmniej o narodowość, lecz o rozmach z jakim zostanie pokazana walka.
Póki co, źródła ponownie donoszą że jednak majowym przeciwnikiem Pudziana może być Japończyk, którego nazwisko wkrótce usłyszymy. Za słowami Pudziana:

?Facet waży 110 kg i ma imponujący ranking. Na 90 procent to mój najbliższy rywal?.

Co więcej wszystko potwierdzają właściciele KSW:

?Katowicka gala ma się odbyć pod hasłem „kumite”. Dlatego chcemy, żeby zarówno Mariusz, jak i Mamed Khalidow walczyli z cenionymi japońskimi.?

Co dziwne wciąż aktualna wydaje się walka z Amerykaninem Timem Sylvią 2 tygodnie po walce na KSW.

?Zatem najpierw Japończyk, potem Amerykanin, później hit z Nastulą… – A w grudniu zamierzam stoczyć czwartą w tym roku walkę.? – zdradza nam Pudzianowski.

Komentarze

  • DanteV

    Walka z Nastulą to będzie coś.. Nasti ma doświadczenie no i walka w klinczu. Pudzian zaś dzika siła i chore ambicje…bardzo chore ambicje :)….zobaczymy co bedzie ..ale wydaje mi się że w maju znów dostanie kelnera a potem Timmy (TIMMMEHHHH) Pudziana obije i jego zapał dogasi Nastula…

  • muniek

    Nastek zniszczy Pudziana. Ogromna siła + umiejętności + doświadczenie + zjebane kolana :>

  • po walce z Sylvią przejdzie mu cwaniakowanie

  • bitek

    O kur… Pudzian rozyebie Japońca, SYLWIĘ i Nastulę, a potem pojedzie tańczyć z gwiadzami i się wyjebie na schodkach wejściowych i skręci sobie kark… mam tylko nadzieję, że wtedy nie ogłoszą żałoby..