Thiago Aves: „Nadszedł czas, żeby się odpłacić.”

17 Marzec 2010
0

Były pretendent do tytułu mistrza UFC, Thiago ?Pitbull? Alves chce jeszcze raz walczyć o pas wagi półśredniej. W jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat swojej rewanżowej walki, zaplanowanej na 27 marca podczas UFC 111.

?Jestem podekscytowany i gotowy? ? mówi Alves. ?Czekałem na tą walkę cztery lata i jestem w pełni przygotowany na rewanż. Uwielbiam rewanże. Nadszedł wreszcie czas, żeby się odpłacić.
Podczas ostatniej walki byłem za młody. Nie byłem świeżakiem w tym sporcie, ale w UFC owszem. Ten amerykański system zrzucania wagi i wszystko inne… Dzisiaj jestem całkowicie innym zawodnikiem. Nauczyłem się bardzo dużo i nabyłem dużo więcej doświadczenia. Jestem lepszy w stójce, zapasach, jiu jitsu… Nie mogło być lepszego momentu na rewanż niż teraz?

?Pitbull? nie tylko planuje wygrać z Fitch?em, ale chce zrewanżować się i odebrać Pas obecnemu mistrzowi Georges?owi Saint Pierre.

?Nie mam zamiaru więcej przegrywać, wracam na listę zwycięzców. Po tym jak pokonam Fitch?a, będę walczył jeszcze raz o pas. Niezależnie z kim miałbym walczyć, chcę zdobyć ten pas.?

Zapytany o typowany wynik walki St.-Pierre vs Hardy, Alves odpowiedział.:

?Wydaje mi się, że Georges wygra, ale nigdy nie wiadomo.Jeśli jednak zwyciężyłby Hardy, to jemu odbiorę pas, a potem zrewanżuję się St.-Pierre?owi?.

Pozostańcie z mmanews.pl, żeby śledzić rozwój wydarzeń na bieżąco.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o