Vadim Finkelstein (M-1 Global): ‚Chcielibyśmy współpracować z UFC’.

15 Marzec 2010
1

Vadim Finkelstein – menedżer Fedor?a Emelianenko i współwłaściciel M-1 Global, dorzucił niedawno kolejne trzy grosze w sprawie ewentualnych przyszłych występów Fedora w UFC, stwierdzając iż wszystko leży w rękach Dana White.
?To zależy od UFC. Chcielibyśmy z nimi współpracować. Wszystko zależy od nich, od ich dyplomacji. Byłoby to możliwe, gdyby wykazali minimum elastyczności? nie chcę rywalizować z UFC, chcę z nimi współpracować. Myślę, że dla każdego byłaby to zwycięska sytuacja ? dla nas, dla nich oraz dla fanów MMA.
Dana White ma taki charakter, uwielbia rzucać imionami. Nie powiedział złych rzeczy wyłącznie o M-1, było mnóstwo takich sytuacji w których wykazał się szorstkością. Bardzo mnie cieszy kiedy Dana wspomina o nas. Szanuję UFC, dokonali bardzo dużego postępu dla MMA, dlatego wybaczam im ataki tego rodzaju. Szanujemy go i pozwalamy mu narzekać.?
Na dzień dzisiejszy nadal nie wiadomo co z walką Fedor vs Werdum (STRIKEFORCE). Termin został przełożony na koniec lata.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
DanteV Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DanteV
Gość
DanteV
Offline

Źle się dzieje w M1 to i Vadim nieco mięknie…zawsze uważałem że Danuta przesadza, ale warunki jakie stawia M1 są dla niego nieakceptowalne i koniec. Danka nagiął wiele swoich postanowień jakie umieszcza w kontraktach z zawodnikami, ale dla M1 bardziej się nie ugnie. Szanse na Fedor vs UFC są śladowe żeby nie powiedzieć że zerowe 🙁 a szkoda bo zawsze pojawi się ktos kto bedzie negował status imperatora…