Anderson Silva: ‚Demian okazał mi brak szacunku’.

11 Kwiecień 2010
0

Podczas konferencji prasowej zaraz po gali UFC 112, spodziewaliśmy się właśnie pytań tego rodzaju.

Reporter: Czy sądzisz że ludzie, którzy wydali tysiące dolarów na bilet są zadowoleni z tego co zrobiłeś?
Anderson: A ty co sądzisz?… … niestety nie każda walka ma taki przebieg jaki byśmy sobie życzyli. Przyszedłem tu dobrze przygotowany ale Demian okazał mi brak szacunku. Nie jako człowiekowi lecz jako fighterowi, a ja odebrałem to bardzo osobiście. Przyszedłem tu aby wykonać moją pracę, pokonać go i ukarać, co też uczyniłem. Niestety nie wszystkim mogło się to podobać, niemniej wykonałem swoją robotę i ukarałem go.

Reporter: Co takiego zrobił że okazał tobie brak szacunku?
Anderson: Nie jestem pewny z jakiej szkoły wywodzi się Demian, jednak wysłałem wszystkim wiadomość, ponieważ uważam że Demian okazał mi brak szacunku tym co mówił i to po prostu była wiadomość, że jeżeli ktoś mnie nie szanuje… ponieważ ja mam czarny pas i nigdy nie wchodzę na ring okazując brak szacunku słowami które on wypowiedział. Więc tak jak mówiłem, moim celem było wyjść, pobić i ukarać go za rzeczy które powiedział i niestety niektórym się to nie podobało a innym wręcz przeciwnie. Niestety większości się nie spodobało.

Reporter: Anderson, czy stwierdzając że chciałeś ukarać Demian’a miałeś na myśli, że mogłeś skończyć walkę wcześniej, jednak nie zrobiłeś tego? Idąc tym tokiem, jeżeli nie mogłeś tego dokończyć to dlaczego?
Anderson: Moim celem było skończyć walkę jeżeli tylko miałem okazję aby to uczynić. Jednak moim głównym celem było, aby mój przeciwnik żałował tego co zrobił. Myślę, że to się udało, jednak tak jak mówiłem, czasami nie pojawia się po prostu sytuacja na skończenie pojedynku. Nie podchodzę do walki aby zrobić krzywdy mojemu przeciwnikowi, ale tym razem chciałem to po podkreślić.

Poniżej wersja dla leniwych, czyli film na którym słychać wszystko to co zostało napisane. Warto zobaczyć, bo Anderson ewidentnie ma jakiś plan. Jest tak pewny siebie, że reporterzy chyba obawiali się zadawać mu tego rodzaju pytania 🙂

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments