Cesar Gracie: 'Emocje wzięły górę nad rozsądkiem.'

20 Kwiecień 2010
0

Cesar Gracie, lider mistrzowskiej trójki Strikeforce (Gilbert Melendez, Nick Diaz, Jake Shields) oficjalnie przeprosił za swoich podopiecznych, którzy wdali się w weekendową bijatykę z Jason?em Millerem.

„Noc w Nashville była naładowana emocjami. Wolałbym żeby rozsądek wziął górę nad emocjami. Byłoby lepiej gdybyśmy walczyli jak profesjonaliści a nie na zasadzie każdy z każdym. Chciałbym przeprosić za wynikłą sytuację.”

Gracie słusznie zauważył, że cała uwaga została skupiona nie na wielkich zwycięstwach obojga z jego podopiecznych, lecz na zamieszaniu wynikłym po walce.

„Niestety bijatyka po walce odwróciła uwagę od tego co było prawdopodobnie największym zwycięstwem Jake?a i Gilberta w ich karierze. To był ogromny zawód. Jesteśmy bardzo zgraną drużyną i przez wszystkie lata kiedy trzymaliśmy się razem, nie miała miejsca żadna bójka uliczna ani nic w tym stylu.”

Prawdę mówiąc bracia Diaz nigdy nie byli znani jako grzeczni chłopcy. Znany jest choćby przypadek pierwszy z brzegu, który miał miejsce 2 lata temu w organizacji Elite XC. Po zwycięskiej walce KJ Noons?a Nick Diaz wszedł do klatki nalegając na rewanż (Nick przegrał wcześniej z KJ?em). Po krótkiej wymianie zdań do akcji musiała wkroczyć ochrona.
Sportowa Komisja Stanowa w Tennesse rozpoczęła śledztwo, które ma wyjaśnić sobotnie spięcie i nałożyć ewentualne sankcje.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  • 0
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x