Thales Leites: 'Anderson jest niezwykłym zawodnikiem’.

15 kwiecień 2010
0

Dokładnie rok temu Thales Leites dostał szansę walki o tytuł wagi średniej UFC. Jednak to co później wydarzyło się na UFC 97 zaskoczyło wszystkich. Był to dokładnie początek tego, co w ostatecznej formie widzieliśmy na UFC 112. Wtedy Anderson również zakończył walkę wygrywając przez decyzję sędziów, co było nowością w dotychczasowej karierze 'Pająka’. Thales nie omieszkał wypowiedzieć się na temat ostatniego wystąpienia Silvy na łamach poczytnego Tatame Magazine.

„Myślę, że różnica pomiędzy moją walką z Andersonem Silvą a Demiana Maia jest taka, że Demian był sfrustrowany na początku walki by na koniec zdobyć większą pewność siebie. Ze mną było dokładnie odwrotnie, w miarę upływu walki byłem coraz bardziej sztywny. Niezależnie od tego co się działo ze mną, myślę że Demian wyszedł tam aby walczyć, tak jak Anderson… są rzeczy zbyt skomplikowane dla sędziów.
„W ciągu 25 minut pojedynku, Anderson i Demian wymieniali się wzajemnymi oskarżeniami. Mistrz narzekał na brak akcji ze strony przeciwnika a ten krzyczał w odpowiedzi na jego 'żarty’. Walka z Andersonem nie należy do łatwych, jest niezwykłym fighterem, zmienia styl i mnóstwo innych rzeczy aż nie do uwierzenia. Jednak Demian próbował.”

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x