Tito Ortiz: ‚Nigdy nie podniosłem ręki na Jennę.’

28 Kwiecień 2010
0

Rozemocjonowany Tito Ortiz jeszcze tego samego dnia zorganizował oficjalną konferencję prasową na której publicznie zaprzeczył jakimkolwiek aktom przemocy w stosunku do jego partnerki Jenny Jameson.
Na konferencji, prawnik byłego mistrza UFC oświadczył w jego imieniu iż problemem nie była przemoc lecz uzależnienie Jenny od środków uśmierzających ból.

„Jesteśmy tutaj, ponieważ niestety Jenna Jameson toczy walkę z uzależnieniem od Oxycontinu już rok czasu. Dla Tito i jego rodziny była to niestety żmudna walka. Niestety dzisiaj rano, Jenna miała nawrót i poniosła tego konsekwencje.”

Wg Matthews’a, Jenna zaprzeczyła jakoby miała problem z uzależnieniem i miała załamanie nerwowe. Dodał iż po obu stronach rodziny wspierają Jameson i poprosił również o publiczne wsparcie, po czym dodał.

„Chcę żeby sytuacja była jasna. Tito Ortiz nigdy nie podniósł ręki na Jennę. Nigdy.”

Ze spuszczoną głową, Tito po raz pierwszy zabrał głos w tej sprawie.

„Moi rodzice przechodzili przez uzależnienie i to tak jakbym widział to w lustrze po raz drugi. Nie pozwolę żeby moja rodzina przechodziła przez to ponownie i mówię to prosto z serca.”
„Teraz pozwolę mojemu człowiekowi (Matthews) zrobić to co do niego należy. Mam nadzieję że droga mojemu sercu Jenna poradzi sobie.”

Dla wszystkich ciekawych mydlanej opery poniżej nagranie z konferencji.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o