Dana White: ‚Rashad będzie walczył z Shogunem’.

autor:
31 Maj 2010
0
Dana White: ‚Rashad będzie walczył z Shogunem’.

Dana White

Prezydent UFC, Dana White, udzielił wywiadu Arielovi Helwani z MMA Fighting po gali UFC 114. Oto najważniejsze fragmenty.Najważniejszą wiadomością dla każdego fana MMA jest zapowiedź walki o pas wagi półciężkiej, w której zmierzy się Rashad Evans z Mauricio Shogun Rua.

‚Nie sądzę, że był ktoś kogo zszokowała taktyka Rashada. To była właściwa taktyka. Myślałem, że powinien użyć szybkości, ruchliwości i siły, żeby podejść, zadać kilka szybkich ciosów i odejść. Trzymać dystans i sprowadzać kiedy tylko potrafił. Rampage miał napierać, żeby go złapać i znokautować.

Rampage wyglądał dziś dobrze, w 3 rundzie już prawie miał przeciwnika. Rashad dziś był silny, ruchliwy dynamiczny. Był gotów. Wystarczy zobaczyć na programach poprzedzających walkę, jaki przeszedł trening – wiadomo było, że będzie gotów na tę walkę.

Dana zapytany o film Drużyna A i karierę sportową Rampage’a odpowiedział:

” Trawa z gdzieś indziej nigdy nie jest bardziej zielona. To tu Rampage zarabia dużo pieniędzy. To było obopólne zwycięstwo. Chciał zrobić ten film, jestem z niego dumny, z tego co słyszę wypadł świetnie, który będzie wielkim hitem w lecie. Teraz wrócił, walczył dzisiaj, choć to Rashad wygrał, ale teraz Rampage będzie mógł na zacząć wszystko od nowa.”

Ważną deklarację ogłosił również na wieść o tym, że Ricardo Arona chce z nim porozmawiać.

‚Zawsze chcę rozmawiać z ludźmi i posłuchać co mają do powiedzenia. Zobaczymy co z tego wyniknie….

Po prostu ludzie muszą uczyć się od Jamesa Toneya: ścigać Dane White’a i liczyć na swoją szansę, skwitował rozmowę Ariel Helwani. Wiemy już, że Dana rozmawiał z Ricardo Aroną, choć wynik tego spotkania nie jest znany.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o