Najlepsza 10 kobiecego MMA.

autor:
25 Maj 2010
0
Najlepsza 10 kobiecego MMA.

Rosi Sexton

Kolejna walka Cris Cyborg zbliża się wielkimi krokami, tymczasem MMA Fighting zestawił najlepszą 10 zawodniczek mieszanych sztuk walki niezależnie od kategorii wagowych. Oto one.1. Cris Cyborg – 26 czerwca ma sie odbyć jej pojedynek z Jan Finney. Niestety Amerykanka stoi na z góry straconej pozycji. Wielka przewaga Cris nad resztą kobiecego MMA jest jej największym problemem. Czy uda się znaleźć dla niej odpowiednią przeciwniczkę?

Cris Cyborg

2. Megumi Fuji. Niedawno znalazła się pod opieką organizacji Bellator, co było mądrym posunięciem. Japonka ma rekord 19-0
Megumi Fuji

3. Sarah Kaufman  – mistrzyni Strikeforce w kategorii do 135 funtów. Niestety czeka na swoją kolejną walkę, która została przesunięta na lipiec i nie wiadoko kto będzie jej przeciwniczką.
Sarah Kaufman

4. Roxanne Modafferi. Jej ostatnia walka miała miejsce u boku Pudziana w ostatni piątek. Niektórzy już przed walką twierdzili, że jej pojedynek z Tarą LaRosą będzie jednym z najlepszych na gali Moosin. Nie mylili się.
Roxanne Modafferi

5. Tara LaRosa. Stoczyła co prawda przegrany pojedynek z Modafferi, ale ich wcześniejszą walkę z 2006 roku wygrała. Do niedawna uważana za jedną z najlepszych zawodniczek. Moosin powinien postawić na jej rewanż z Roxanne.
Tara LaRosa

6. Erin Toughill –  prawdziwe wyzwanie dla Cyborg. Jest świetnym bokserem z rekordem 8-2-1-1 (przegrała m in z Lailą Ali). W MMA wygrała 8 walk przegrywając tylko 2. Strikeforce chce zorganizować jej walkę z Cyborg, niestety Erin dość dawno nie walczyła, choć w jednym z niedawnych wywiadów pozytywnie wypowiadała się takim pojedynku.
Erin Toughill

7. Mei Yamaguchi. Ostatnio pokonała weterankę MMA Yuke Tsuji (22-2) dusząc ją w 76 sekund. Bardzo obiecująca zawodniczka z rekordem 6-2
Mei Yamaguchi

8. Marloes Coenen. Przegrała ostatnio z Cyborg, ale chce wrócić do klatki jak najszybciej. Bardzo widowiskowa zawodniczka, mogąca przyciągnąc wielu nowych fanó do kobiecego MMA.
Marloes Coenen

9. Takayo Hashi. Niestety jej ostatnia walka z Kaufman była nudna i w sumie taki jest jej styl. Jednak z rekoredm 12-2 trudno dyskutować.
Takayo Hashi

10. Rosi Sexton. Pani doktor infomatyki z Wielkiej Brytanii. Ostatnio postanowiła poświęcić się bardziej swojej karierze w MMA. Co prawda ma na koncie tylko dwie profesjonalne walki, ale jej pojedynek z Fuji na gali Bellator będzie jednym z najważniejszych w historii kobiecego MMA.
Rosi Sexton

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o