Santos vs Zaromskis na Strikeforce: Los Angeles.

autor:
13 Maj 2010
0
Santos vs Zaromskis na Strikeforce: Los Angeles.

Marius Zaromskis

Jak informuje Ariel Helvani z bloga MMAFighting na planowanej w czerwcu gali Strikeforce: Los Angeles ma odbyć się walka pomiedzy Brazylijczykiem Evalngelistą ‚Cyborgiem’ Santosem a Litwinem Mariusem Zaromskisem.Santos jest obecnie znany bardziej jako ‚mąż swojej żony’, gdyż najlepsza zawodniczka kobiecego MMA ‚ Cristiane  Santos jest jego partnerką. Cyborg jest weteranem nieistniejącej już angielskiej organizacji Cage Rage. Walczył również dla legendarnej organizacji PRIDE. Stoczył pojedynki z wieloma znanymi zawodnikami m in Shogunem Rua, Gegardem Mousasim czy Melvinem Manhoefem. Walczył również ze znanym z wystepu na KSW 12 Jamesem Zikiciem i Polakiem Michałem Materlą na gali Jungle Fight w 2005 roku, którego znokautował w 2 rundzie.

Marius Zaromskis z teamu London Shootfighters również jest weteranem Cage Rage, gdzie stoczył 7 walk. Obecnie jest mistrzem wagi póśredniej japońskiej organizacji DREAM. W styczniu zadebiutował w USA dla organizacji Strikeforce przegrywając z Nickiem Diazem. Również stoczył jeden pojedynek z Polakiem. W 2008 roku znokautował Jędrzeja Kubskiego na gali Bushido Lithuania w niecałą minutę.

Walką wieczoru gali Strikeforce: Los Angeles ma być pojedynek Robbie Lawlera z Babalu Sobralem. Innym pojedynkeim rozegranym tego samego wieczoru będzie walka Bobby Lashley vs. KJ Noons. Bedzie to pierwsza gala Strikeforce odbywająca poza weekendem (16 czerwca), gdyż będzie częscią targów E3 Expo na których będzie promowana gra EA Sports MMA.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o