Tarsis Humpreys – bez zęba ale zadowolony.

21 Maj 2010
0
Tarsis Humpreys – bez zęba ale zadowolony.


Zapewne znacie piosenkę Kultu „Dziewczyna bez zęba na przedzie.” No cóż, Tarsis nie znał 🙂

Tarsis Humpreys napotkał po drodze mnóstwo problemów, które nie ułatwiały mu startów w zawodach. Zaczęło się od kontuzji kolana, która uniemożliwiła start w Mistrzostwach Świata w Abu Dhabi (Worlds Pro). Jak się okazało, wyszło mu to później na dobre. Tarsis nadrobił stracony czas na treningach i zdobył złoto na mistrzostwach Brazylii w wadze ciężkiej i brąz w Absoluto.

„Zawody były na naprawdę wysokim poziomie, zarówno w mojej kategorii jak i w absoluto. Nie było łatwo i czułem to później startując w absoluto. Nie oszczędzałem siły chwytu, zużyłem mnóstwo energii w pojedynku z Murilo Santana, który jest doskonałym zawodnikiem. To był świetny pojedynek, zacząłem zdobywając sześciopunktową przewagę, wtedy on przeszedł do dosiadu i musiałem odparować jego ataki. Straciłem sporo sił po czym zmierzyłem z Rafaelem Lovato, mając jedynie chwilę na odpoczynek. Nie wydaje mi się żeby był to ciężki pojedynek, ale miał zdecydowanie dobrą strategię, ostatecznie pokonując mnie.”
„W mojej kategorii wagowej poszło mi znacznie lepiej. Rozsądnie rozplanowałem zapas sił. Poszło mi dobrze i miałem dobre pojedynki, tj. finał z Nivaldo. Udało mi się zastosować wszystko to, co ćwiczyłem na treningach i było świetnie.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o