Czerwcowy maraton MMA !!!

10 Czerwiec 2010
0
Czerwcowy maraton MMA !!!

Kupujcie czipsy i piwo, będzie co oglądać. Nie ma czasu na nadchodzące mistrzostwa świata piłki nożnej bo jeszcze w czerwcu czeka na nas aż dziewięć światowych, profesjonalnych gal MMA. Nie mówiąc o weekendowym BOTE w Gdyni.

Bellator XXI -10 czerwca
Megumi Fuji walczy z Cyborg o tytuł najlepszej kobiety w MMA, dlatego na pewno będzie się starała zmiażdżyć swoją rywalkę, Sarah Schneider.

UFC 115 – 12 czerwca
Pat Barry zmierzy się z Cro Copem. Dla Chorwata to chyba takie być albo nie być. Wciąż niesamowity, jednak młodsi zawodnicy cały czas idą do przodu. Ze względu na stare czasy, nie możemy się doczekać.

Strikeforce Los Angeles – 16 czerwca
Tim Kennedy vs. Trevor Prangley zadecyduje o tym kto będzie pretendentem do pasa wagi pół ciężkiej Strikeforce, jak już Jake Shields podpisze kontrakt z UFC.

Bellator XXII – 17 czerwca
Ben Askren vs. Dan Hornbuckle. Askren jest niepokonany ale nigdy nie walczył z kimś kto ma rekord 21-2 i znokautował Gono oraz Nicka Thompsona. Będzie dym!

The Ultimate Fighter Season 11 Finale – 19 czerwca
James McSweeney vs. Travis Browne – nie zdziwcie się jeżeli McSweeney sprowadzi Travisa na ziemię. Po treningach u Grega Jacksona wszystkiego można się spodziewać.

WEC 49 – 20 czerwca
Chris Horodecki vs. Ed Ratcliff to obowiązkowa pozycja dla polskich fanów MMA. Sensacja z Polski niestety przegrała swoją ostatnią walkę, a gif w którym uciekał i w konsekwencji został znokautowany kopnięciem, obiegł cały świat.

Sengoku 13 – 20 czerwca
Masanori Kanehara vs. Marlon Sandro o pas wagi piórkowej zapowiada się bardzo ciekawie i powinna być obejrzana przez fanów MMA.

Bellator XXIII – 24 czerwca
Alexander Shlemenko vs. Bryan Baker gdzie Alexander występuje w roli czarnego konia. Utorował sobie drogę dzięki fenomenalnym backfistom a teraz zmierzy się z Bryanem Bakerem (13-1), który jedyną przegraną zawdzięcza Chael Sonnenowi (w weekend zmierzy się z Andersonem mSilvą o pas UFC).

Strikeforce: Fedor vs. Werdum – 26 czerwca
Fedor Emelianenko vs. Fabricio Werdum. Chyba nie ma nawet co wymieniać powodów dla których warto zobaczyć tą walkę. Przypominam jedynie, że Fedor ma już tylko 2 zakontraktowane walki w Strikeforce a później kto wie, być może nawet kariera polityka o czym coraz głośniej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o