Kenny Florian o swojej walce na UFC 118

autor:
20 Czerwiec 2010
0

Kenny Florian, zawodnik UFC w wadze lekkiej, udzielił krótkiego wywiadu o swojej nadchodzącej walce z Grayem Maynardem na UFC 118.

Jestem bardzo podekscytowany ta walką. Świetny przeciwnik, walka będzie u mnie w Bostonie. To spełnienie marzeń. Uważam, że to największe obecnie wyzwanie w mojej karierze. Gray jest w natarciu, jest niepokonany i ma umiejętności z którymi będę musiał się zmierzyć. Oczekuję tego wyzwania.

Nie słyszałem od UFC co się stanie po tym pojedynku, ale podejrzewam, że jest możliwość walki o tytuł. Jest to nawet bardziej prawdopodobne w przypadku Graya, który nie miał jeszcze takiej możliwości i zakładając, że mnie pokona. Jeli ja wygram – któż to wie? Obecnie się skupiam, na tym co wniesie do Oktagonu Gray.

Oprócz kariery trenera i zawodnika MMA, Kenny jest również aktywnym komentatorem sportowym. Co tydzień, można go zobaczyć w programie MMA Live największej amerykańskiej telewizji sportowej ESPN, a teraz zadebiutował jako komentator dla UFC na TUF 11 Finale.

Miałem dużo zabawy. Musiałem udawać, że wiem o czym mówię…. To o wiele łatwiej być w Oktagonie i być uderzanym w twarz. Ale kocham to. Miałem szczęście robić w życiu to co kocham. Dwie wspaniałe rozpiski  na TUF 11 Finale i na WEC. Dużo podróżowania, ale też dużo satysfakcji.

Kenny od jakiegoś czasu trenuje w nowym teamie z wybitnym trenerem Firasem Zahabim

Zmieniłem głównie podejście do MMA i uderzenia. Teraz moje uderzenia są bardziej ukierunkowane pod MMA. …

(Tu pojawia się Rashad Evans)

Wydaje mi się, że jestem najlepiej teraz przygotowany pod Rashada Evansa. Chce walki z Evansem! Shogun wypadł na jakiś czas, więc chce Rashada.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o