Kolejny strongman w MMA

autor:
26 Czerwiec 2010
0
Kolejny strongman w MMA

bazelak

info za: www.hussarsfight.tk

Kamil ?Vanderlei? Bazelak, znany strongman i adwersarz Mariusza Pudzianowskiego zadeklarował gotowość do stoczenia pierwszej walki w zawodowym ringu MMA. Jego debiut będzie głównym wydarzeniem Gali Hussars? Fight Night 1.


?Vanderlei? ma za sobą wiele sukcesów nie tylko jako strongman, ale również w sportach walki. Przed karierą strongmana czynnie uprawiał rozmaite sporty walki. 3-krotnie zdobywał wicemistrzostwa w ogólnopolskich turniejach bokserskich. Ma na koncie również Mistrzostwo Łodzi w karate Ishin Do. Jako siłacz brał udział między innymi w nieoficjalnych mistrzostwach Europy ?Zmagania Tytanów? oraz w „Ogólnopolskich Zawodach StrongMan”, gdzie cyklicznie zajmował miejsca w czołówce. Teraz będzie miał okazję wykorzystać swoje umiejętności w formule MMA

Cel: Pudzian!
O Kamilu Bazelaku zaczęło być głośno, gdy otwarcie skrytykował poczynania ringowe Mariusza Pudzianowskiego. Kilkakrotnie doszło do spięć między Panami. ?Vanderlei? wyzwał Pudziana na pojedynek ? ten jednak nie podniósł rękawicy.
„Od samego początku kariery Pudzianowskiego w MMA twierdziłem, że jest tchórzem. ? powiedział Bazelak w wywiadzie dla serwisu fight24.pl – Wiedziałem, że ma słabą psychikę, co uwidoczniło się w końcu przy walce z emerytowanym Timem Sylvią. Uważam, że Mariusz nie ma serca do walki.”
W najbliższym czasie nie zapowiada się na pojedynek Kamila Bazelaka i Mariusza Pudzianowskiego. „Vanderlei” nie ma zamiaru czekać na swojego oponenta i chce skorzystać z propozycji złożonej mu przez federację Hussars?. Tym samym jego kariera w zawodowym MMA rozpocznie się już 24 lipca 2010 na I Gali HFN. Nie oznacza to jednak, że odpuszcza Pudzianowi. ?Przyjdzie na niego pora? – zapowiada.

Jak dowiedziała się redakcja mmanews.pl, Kamil swojego czasu odwiedził w celach treningowych klub Mameda Khalidova- Arrachion MMA Olsztyn.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o