Lesnar i Carwin podczas wideokonferencji.

autor:
22 Czerwiec 2010
0
Lesnar i Carwin podczas wideokonferencji.

Przedstawiamy Wam fragment video konferencji z udziałem Shane’a Carwina, Brocka Lesnara i Mike’a Goldberga. Przetłumaczony wywiad + materiał video dostępny poniżej.


Lesnar: Moja choroba nie jest problemem, nie jest już od 6 miesięcy, jestem gotowy, 3 lipca zdecydowanie nadchodzi wcześnie.

Goldberg:  Wyobrażam sobie Brock, że przez to długie odłożenie(chodzi o przełożenie terminu walki Brocka z powodu jego choroby), jesteś głodny jak nigdy tego, aby wrócić do Octagonu

Lesnar:Nie  mogę się już doczekać, aby tak walka miała miejsce, ona nie może być dość szybko, trenowanie do walki z Shanem ostatnim razem, potem zachorowałem, potem ścieżka wojenna by powrócić ze zniszczenia(chodzi o walkę z chorobą), teraz zostały już 2 tygodnie i czuję się wspaniale, gwiazdy układają się pomyślnie i nie mogę się już doczekać.

Goldberg:  Mówiąc o gwiazdach Shane, to jest Twoja największa walka w Twojej karierze i jesteś nią podekscytowany wiem, że jesteś gotowy na wyzwanie, jak idzie trening i jaki jest Twój plan, żeby zostać nowym niekwestionowanym mistrzem UFC wagi ciężkiej?

Carwin: Obóz treningowy był świetny, nie mógłbym oczekiwać lepszego obozu treningowego, jestem podekscytowany, mój zespół jest podekscytowany i jestem gotowy, żeby wejść i walczyć, chciałbym, żeby walka była już dzisiaj.

Goldberg: Shane zawsze szedłeś do przodu ze swoją agresją, ale zawsze miałeś podejście z klasą, jakie jest Twoje podejście z Brockiem, ponieważ patrzysz na człowieka, który fizycznie jest bardzo podobny do Ciebie i ma bardzo podobne umiejętności?

Carwin: Wiesz, chce po prostu wyjść tam i dobrze się bawić, to jest to co robię, to co kocham robić to wyjść i walczyć i można się spodziewać, że ta walka może potoczyć się na wszystkich płaszczyznach. To co ja robię to przygotowuję się i staję się lepszym zawodnikiem z każdym obozem.

Goldberg: Shane jesteś otoczony bez wątpliwość najlepszymi partnerami treningowymi i najlepszą drużyną w MMA, jak wielkim benefitem jest to dla Ciebie, kiedy przygotowujesz się do walki przeciw Brockowi?

Carwin: To jest wszystko, wierzę, że jesteś tak dobry jak dobra jest Twoja drużyna, a moja drużyna wspiera mnie w stu procentach i jesteśmy tu dla siebie, wszyscy mamy walki i tak samo jest z ekipą szkoleniową, jest tu świetna atmosfera, która przypomina mi atmosferę ze szkoły, gdzie grałem i byłem z kilkoma drużynami. Teraz jest tak samo.

Golberg: Shane dziękuję i Brock Lesnar wiem, że jesteś podekscytowany, fani są podekscytowani powrotem, wiem że pewnie życzyłbyś sobie, żeby walczyć już dzisiaj, ale powiedz nam jak to będzie wszystko wyglądało kiedy będziesz bronił swojego pasa 3 lipca?

Lesnar: Walka nadejdzie już wkrótce teraz jest cisza przed burzą, został mi ostatni tydzień na trening i jestem bardzo podekscytowany, chcę podziękować moim fanom, mojej rodzinie, sponsorom, że zostali ze mną szczególnie chcę podziękować UFC. To była długa droga cieszę się każdą minutą i zobaczymy się wszyscy 3 lipca.

Goldberg: Dwóch wspaniałych mistrzów. Nie możemy się już doczekać tego starcia Brock Lesnar Shane Carwin, dziękuję bardzo.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o