M. Kampann ujawnia z kim chce zmierzyć się w październiku.

23 czerwiec 2010
0
M. Kampann ujawnia z kim chce zmierzyć się w październiku.

Martin „the Hitman” Kampann stoczył na ostatnim UFC 115 bardzo dobrą walkę z Paulo Thiago, wygrywając decyzją dzięki dominacji na każdej płaszczyźnie, wywołując tym zaskoczenie wśród fanów i komentatorów. Była to zdecydowanie jego najlepsza walka w ramach UFC. W tym momencie zdecydowany jest zrobić krok dalej. W wywiadzie udzielonym mmaweekly.com ujawnia kogo widziałby jako swoich następnych przeciwników.

Można spodziewać się, że po kolejnym zwycięstwie nad trzecim wyżej notowanym zawodnikiem, Kampmann wkrótce dostanie szansę ataku na mistrzowski pas. Tuż przed wyjazdem na krótkie wakacje wypowiedział się na temat następnego pojedynku.

Walka z Danem Hardym byłaby czymś naprawdę świetnym. Alves i Fitch są już dopasowani i Hardy w tym momencie nie ma przeciwnika, a jego walka przypada w tym samym czasie, w którym ja chciałbym wystąpić. Chciałbym zawalczyć w październiku, może listopadzie, więc to byłoby idealne. Byłbym bardzo zadowolony z takiej konfrontacji.

Dan Hardy jest już umieszczony na fight cardzie w październiku, wciąż nie wybrano dla niego jednak przeciwnika.

Inną osobą, z którą mógłby mierzyć się „Hitman” jest Jake Shields, mistrz wagi średniej Strikeforce, który prawdopodobnie w najbliższym czasie przejdzie do UFC. Martin Kampann mówi, że jeśli faktycznie trafi on do octagonu, bardzo chętnie zostanie jego pierwszym przeciwnikiem.

To też byłaby zdecydowanie dobra walka. Jest twardy i jest wysoko notowany w wadze średniej. Nie spodziewałem się, że pokona Dana Hendersona, niezaprzeczalnie jest dobrym zawodnikiem. Tak naprawdę, wszystko jedno kto to będzie. Chcę walczyć z facetami notowanymi w pierwszej dziesiątce, piątce. Im wyżej, tym lepiej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x