Marcin Held o walce po walce i nie tylko…

autor:
19 czerwiec 2010
0
Marcin Held o walce po walce i nie tylko…

Po wczorajszej gali Pro Fight 5 we Wrocławiu, która zakończyła się triumfem naszego młodego zawodnika udało nam się zamienić z nim parę słów podczas małego poczęstunku po gali.

Przebieg walki: Walka była zacięta, lecz sama końcówka walki była nie do końca jasna, gdyż Brazylijczyk po uderzeniu kolanem upadł niezdolny do dalszej walki. Zapytaliśmy Marcina jak to wyglądało z jego perspektywy. Wyjaśniał, że podczas starcia w parterze, po założeniu dźwigni skrętowej na nogę, Marcin czuł i słyszał „chrupanie w kolanie ” co najmniej trzykrotnie. Silva był gotowy by odklepać i nawet raz wyraźnie klepnął, w końcu jednak zdecydował się przetrzymać dźwignię, więc Marcin kontynuował skręcanie. Po powrocie do stójki Marcin uderzył kolanem w atakowaną uprzednio nogę, co ostatecznie przypieczętowało uszkodzenie naruszonego kolana Brazylijczyka.
Najbliższe plany: Nasz zawodnik potwierdził, że nie ma zakontraktowanej na razie kolejnej walki zawodowej i chciałby odpocząć przez okres wakacyjny, co oczywiście nie oznacza rezygnacji z normalnych treningów w jego klubie.
Zagraniczne występy: Marcin wyraził nadzieję, że po wczorajszej walce drzwi do kariery zagranicznej staną dla niego otworem, jednak wcale nie chciałby zaczynać z „dużego C” i życzyłby sobie przeciwników dobranych do niego umiejętnościami.

KSW??: Występ na KSW nadal nie został potwierdzony. Na gali udało się wypatrzyć Maćka Kawulskiego, co niektórzy interpretują jako całkiem prawdopodobne wznowienie negocjacji odnośnie jego występu.

Ekipa MMANEWS życzy Marcinowi powodzenia no i zasłużonego (aktywnego 🙂 ) wypoczynku

Marcin „DanteV” Urbańczyk

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x