Najman vs Saleta oficjalnie na KSW XIV.

13 Czerwiec 2010
0
Najman vs Saleta oficjalnie na KSW XIV.

Jak potwierdza konfrontacja.com na KSW XIV dojdzie oficjalnie do określanej mianem „freakshow” walki Marcina Najmana i Przemysława Salety. Dokładny termin imprezy poznamy na dniach.

Dzięki nam, za pośrednictwem oficjalnej strony KSW (konfrontacja.com), dowiecie się co o pojedynku pięściarzy i komercyjnym podejściu do MMA  mają do powiedzenia jej właściciele.

W związku z ogłoszeniem pojedynku Saleta vs Najman, właściciele KSW wskazują na swoją rolę sekundantów w nakręcanym przez tabloidy konflikcie.  A to wszystko ku uciesze gawiedzi i budowaniu w Polsce silnej pozycji tej federacji.  Oto ich wypowiedzi:

Maciej Kawulski:

?Wielu ludzi zarzuca federacji KSW komercyjne podejście do MMA. Wydaje mi się, że przy dzisiejszej kondycji sportu w Polsce to jedyna możliwa droga. Saleta kontra Najman to walka dwóch zawodowych pięściarzy z identycznym rekordem w swojej nowej dyscyplinie. To starcie negatywnych, lecz ciągle szczerych i prawdziwych emocji. To tysiąc niewyjaśnionych spraw między oboma. To nawarstwiający się na oczach opinii publicznej konflikt nad którym ostateczny sąd zapadnie we wrześniu tego roku. Mam poczucie, że ring KSW stworzony został również po to, aby wyjaśniać takie spory i po to, by oddzielać mity od prawdy i co w tym przypadku najistotniejsze, słowa od czynów.?

Martin Lewandowski:

?Jesteśmy na tak! Do tej walki musiało dojść. Cieszę się, że to na naszym ringu podczas Konfrontacji Sztuk Walki panowie w sportowy stylu zakończą swój od lat zaogniany konflikt. Prywatne waśnie zostaną rozegrane w sposób fair-play i to należy pochwalić. Padły śmiałe deklaracje z ust obu zawodników, więc teraz należy czekać na ich konsekwentne urzeczywistnienie. Będzie to walka niczym z dawnych lat kiedy to dwóch mężczyzn wyzywało się na pojedynek, a rację i sprawiedliwość przyznawano wygranemu. W tym przypadku sekundantem będzie właśnie KSW.?

Jak zapowiadają ci dwaj panowie, na jesieni czekają widzów nie lada widowisko, a mianowicie: finał turnieju wagi lekkociężkiej z udziałem Jana Błachowicza,  turniej w limicie wagowym do siedemdziesięciu jeden kilogramów, a w nim zawodnik KSW Team Maciej ?Highlander? Górski, ekstra walka, a w niej międzynarodowy mistrz Federacji KSW do osiemdziesięciu pięciu kilogramów Krzysztof „Model” Kułak kontra znakomity grappler Daniel „Kociao” Dowda.

Oprócz tego możemy spodziewać się kolejnej walki Mariusza „Pudziana” Pudzianowskiego i drugiego pojedynku celebrytów, o których mowa w tytule wiadomości.
PS: wybaczcie lekki poślizg, lecz spowodowany był on naszym wyjazdem na galę Beast of the East 2.  Nasza nowa, poszerzona redakcja już nie będzie miała podobnych problemów 😉

F. Georgiew

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o