’Nie wszystko co powiedziałem było prawdą', czyli Kendall Grove przeprasza

autor:
27 Czerwiec 2010
0
’Nie wszystko co powiedziałem było prawdą', czyli Kendall Grove przeprasza

grove

O sytuacji Kendalla po jego wypowiedzi na temat 'The Ultimate Fighter' pisaliśmy tutaj. Przypominamy, że reakcja Dany White’a była natychmiastowa, zdjął on walkę Grove’a z rozpiski UFC 116. Kendall szybko sprostował swoje wypowiedzi. Wydaję się, że jest już jednak za późno. W środku posta pełna wypowiedź sprawcy całego zamieszania.

’Na początku chciałbym powiedzieć, że nie wszystko co powiedziałem było prawdą. Chciałbym przeprosić jeśli kogoś zdenerwowałem lub okazałem brak szacunku dla kogoś z UFC lub Spike. W końcu nie byłoby mnie tu gdyby nie oni, Spike TV, które dało mi szansę i UFC, które umożliwi mi stoczenie mojej jedenastej walki. Jeśli kogoś obraziłem lub okazałem mu brak szacunku, wiedzcie, że to była tylko teoria, przypuszczenie. Chciałbym przesłać szczere przeprosiny producentom Spike. Show rozpoczyna kariery i to właśnie zrobił dla mnie. Przepraszam, okazałem brak szacunku. Mam nadzieję, że moje przeprosiny zostaną przyjęte. Jest mi przykro i prawdopodobnie przez dłuższy czas nie będę udzielał wywiadów. Jeszcze raz przepraszam UFC, przepraszam jeśli was uraziłem. Nie chciałem, żeby to tak wyglądało. Mam nadzieję, że mi przebaczycie.'

Podsumowując: ucieczka z podkulonym ogonem, w ten weekend 2:0 dla White’a. Nie wiem tylko czy ta wypowiedź jeszcze dobitniej nie świadczy o pozycji Spike TV.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x