Pudzian vs Nastula nie na KSW XIV / dopiero na KSW XV.

08 czerwiec 2010
3
Pudzian vs Nastula nie na KSW XIV / dopiero na KSW XV.

Jak informowaliśmy wcześniej na łamach portalu, kontrakt na walkę Pudzian vs Nastula został podpisany. Następnie zrobiliśmy mały update odnośnie przełożenia terminu tego pojedynku, ale ostatecznie postanowiliśmy skrobnąć nieco więcej na ten temat, bo w mailach do nas część osób prosiła abyśmy napisali nieco więcej informacji.
Mariusz Pudzianowski zrezygnował z pojedynku z Pawłem Nastulą na gali KSW XIV we wrześniu bieżącego roku. Walka najprawdopodobniej odbędzie się w marcu przyszłego roku.
Po ciężkim starciu z Timem Sylvią Mariusz zrozumiał, że bez solidnego przygotowania nie może zrobić kolejnego kroku w swojej karierze MMA. Martin Lewandowski zapewnia jednak, że jego zabiegi o występ Nastuli na ringu KSW zakończyły się powodzeniem i zobaczymy walkę na piętnastej edycji tej gali. Także ?Pudzian? jest nadal zainteresowany stoczeniem tej walki, co tylko potwierdza nasze wcześniejsze doniesienia, że kontrakt jest już podpisany.
Jak donosi menadżerka Mariusza, Barbara Demczuk, przełożenie walki jest związane z wyjazdem jej podopiecznego do USA, gdzie będzie on pracował nad techniką i kondycją pod sporty walki. Możemy się jednak spodziewać, że Mariusz pojawi się na wrześniowej Konfrontacji Sztuk Walki by zmierzyć się z innym, prawdopodobnie mniej wymagającym przeciwnikiem. Odbycie się walki i tożsamość rywala pozostaje jednak na razie w sferze domysłów.
Z kolei Paweł Nastula najprawdopodobniej nie pojawi się na gali. Jego sztab wystosował oficjalny komunikat: „Deklarujemy kibicom, że Paweł Nastula jest gotowy do walki z Mariuszem Pudzianowskim we wrześniu i podejmie postawione mu wyzwanie. Ewentualne nieobycie się tej walki, będzie wynikało z nieprofesjonalnych działań organizatorów lub też bezpośrednio z rezygnacji samego Mariusza Pudzianowskiego”.

News dzięki uprzejmości użytkownika: „Franek Kimono”

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Edyta
Edyta
12 lat temu

pudzian i nastula …
po co sie Oudzian pcha do tej walki i tak ją przegra ..

Sucharek
Sucharek
12 lat temu

PUDZIAN WSZYSTKICH ZNISZCZ OPRÓCZ SILVY ON GO TEZ POKONA STAWIAM NA PUDZIANA 90 % ZWYCIĘSTWA BRAWO PUDZIAN

DanteV
DanteV
12 lat temu

Pudzian musi się wiecej „nienauczyć” do walki…. Paweł przez cokolwiek.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x