Randy Couture o szansach Lesnara na UFC 116 i nie tylko…

autor:
22 Czerwiec 2010
0
Randy Couture o szansach Lesnara na UFC 116 i nie tylko…

 

Były mistrz UFC Randy Couture postanowił podzielić się publicznie swoimi przemyśleniami na temat Brocka Lesnara. Głównie dlatego, iż jak pisaliśmy wcześniej, miał okazję pojawić się na wspólnym obozie treningowym. Poniżej przetłumaczony wywiad ze strony sherdog.com, w którym znajdziecie kilka przemyśleń Randy’ego na temat osoby Lesnara, jego szans w pojedynku z Carwinem, oraz tym jak wygląda życie Brocka na co dzień .

?Nie wydaje mi się, aby rok przerwy go skrzywdził. Wykonał korekty fizyczne i dietetyczne. Powraca w stu procentach swojej siły i myślę, że ten ciężki czas nie był dla niego duży problemem. Powrócił dość szybko do tego, aby móc znowu ćwiczyć. Technicznie na pewno nauczył się więcej i jest lepszym zawodnikiem niż był rok temu. On rusza się bardzo dobrze jak na tak dużego gościa i ma wręcz niesamowitą ?końską? siłę. Uważam, że on wciąż szuka sposobów, aby włączyć swoje zapasy do swojego stylu walki, ponieważ to jest obszarem jego siły.?

Couture o wspólnym trenowaniu z Brockiem:

?Wydaje mi się, że głównym powodem dla którego tam pojechałem było zobaczenie jak im idzie na ich obozie treningowym, co jest ich siłą i jakie panują tam warunki, z jakimi partnerami i w jakich sytuacjach stawia siebie, żeby móc zmierzyć się z innym zapaśnikiem jakim jest Carwin. To nie było tak, że ja pojechałem tam, żeby go trenować, albo czuć że przyczynię się do tego, że pomogę mu pokonać Carwina, nic takiego. Oczywiście była możliwość zrobienia kilku techniczych poprawek, ale nie byłem tam po to, aby być trenerem. Byłem tam jako partner treningowy.”

Couture na temat, życia prywatnego Brocka:

?Wydaje mi się, że on jest po prostu dużym i starym chłopcem ze wsi. Większość swojego życia spędza na farmie i nie lubi być na oczach opinii publicznej zbyt często. Bardziej interesuje go jazda traktorem, niż bycie gdziekolwiek indziej?.

Couture o szansach Brocka w walce:

?Wydaje mi się, że im bardziej Brock zrobi z tego pojedynek zapaśniczy, tym mniej prawdopodobne, że Carwin będzie w stanie, aby wszytko to czyło się pojego myśli i że wygra walkę. Wydaje mi się, że wiarygodność zapasów Brocka jest silniejsza i on jest większym, generalnie silniejszym, bardziej atletycznym zawodnikiem niż Carwin. Jeśli uda mu się z tego zrobić pojedynek zapaśniczy i pozostać na tych warunkach ma bardzo duże szanse na wygranie tej walki. Jeśli zostanie wciągnięty w wymianę ognia(…) wszystko się może wydarzyć.?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o