Zawodnik MMA wyrwał koledze serce.

04 Czerwiec 2010
0
Zawodnik MMA wyrwał koledze serce.

Żeby było jasne, długo zwlekaliśmy z wrzuceniem tego tematu, bo uważamy temu podobne artykuły za tabloidowe i niewarte uwagi prawdziwych fanów MMA. Potraktujcie ten news z przymrużeniem oka…

Amerykański zawodnik MMA, Jarred Wyatt (26 l.) pozbawił życia swojego kolegę, Taylora Powella (21 l.), wyrywając mu serce, odcinając język i wycinając gałki oczne.
Zajście miało miejsce w nadmorskim miasteczku Requa (USA). Po spożyciu przez kolegów herbaty, w której znajdowała się dawka grzybów halucynogennych, Wyatt ujrzał w swoim towarzyszu diabła (jak powiedział policji zabójca ?Satan was in that dude.?), z którego to powodu pobił i okaleczył swojego sparringpartnera, a następnie wrzucił swoje ?trofea? do ognia. Ciało znalazł chwilę później ich trzeci znajomy, Justin Davis, który wybiegł w poszukiwaniu telefonu na początku zamieszania by zawiadomić policję. Prawdopodobnie powodem tak silnego działania środka odurzającego było stosowanie przez zawodnika sterydów anabolicznych.
Wyatt ma za sobą dopiero jedną (i z pewnością ostatnią) profesjonalną walkę w MMA, jednak jak można się domyślać, przedostanie się tej wiadomości do mediów utwierdzi kolejne rzesze osób w złej opinii na temat tego sportu i utrudni jego swobodny rozwój. Na forach i portalach informacyjnych na całym świecie już w tym momencie można zobaczyć pierwsze efekty.
Mordercy grozi kara śmierci.

Źródło: www.nydailynews.com
News dzięki uprzejmości użytkownika: ‚Franek Kimono’ (ten słynny?!?)

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o