Aleksander Emelianenko w KSW?

autor:
30 Lipiec 2010
0
Aleksander Emelianenko w KSW?

alex

Jak informuje oficjalna strona KSW, Aleksander Emelianenko (rekord MMA 17-3) spotkał się z właścicielami organizacji. Tematem rozmów był ewentualny występ Alexa na gali KSW. Trzeba przyznać, że byłby to precedens na skalę naszego kraju. Co wyszło z tego spotkania? Zapraszamy do środka posta, gdzie znajdziecie komunikat ze strony konfrontacja.com:

Federacja KSW informuje, ze w gościnnych progach hotelu „Hyatt” właściciele KSW Maciej Kawulski i Martin Lewandowski spotkali się z potencjalnym zawodnikiem, który zasili szeregi walczących podczas jednej z najbliższych edycji zawodów „Konfrontacji Sztuk Walki”. Rosyjski wojownik MMA, Aleksander Emelianenko przybył do Warszawy na specjalnie zaproszenie pomysłodawców KSW. Rozmowy z bratem słynnego Fedora przebiegały w atmosferze przyjaźni. Było poważnie, konkretnie, ale nie brakowało również żartów i uśmiechów.

Obie strony po zakończeniu spotkania nie kryły zadowolenia, że udało się porozumieć w sprawie występu Emelianenko na ringu KSW. – Jesteśmy z Aleksandrem po słowie i możemy zdradzić, że już niebawem fani wszechstylowej walki wręcz będą mogli oglądać jego umiejętności na KSW – zdradzają Lewandowski i Kawulski.

Kilka zdjęć ze spotkania właścicieli Federacji KSW z rosyjską gwiazdą MMA można obejrzeć tutaj.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments