BIG John McCarthy ponownie w UFC !

12 lipiec 2010
0
BIG John McCarthy ponownie w UFC !

Kiedy myślisz o sędziowaniu w MMA, myślisz 'Big’ John McCarthy. Wszystko za sprawą rewelacyjnego okrzyku przed walką „Are You ready? Let’s Get it on!”. Odkąd zabrakło go w UFC, czuję się trochę jakbym pił szampana z butelki. Zabrakło tego „czegoś” bez którego oczywiście poradzę sobie, ale byłoby miło, prawda?

Kiedy rozmawiałem ze Stitchem – cutmanem UFC – Jacob zdradził jeden z tajników sukcesu UFC. To lojalni żołnierze, który realizują wspólny cel. John lojalny nie był… kiedy przeszedł na sędziowską emeryturę wszystko jeszcze było OK. Kiedy jednak zmotywowany wielkimi pieniędzmi, postanowił wrócić jako komentator nieistniejącej już gali Affliction, stracił wówczas uznanie w oczach Dany White. Należy pamiętać, że sędziowie nie pracują dla organizacji takich jak UFC. Pracują dla sportowych komisji stanowych i to te wyznaczają poszczególnych arbitrów. Prawdopodobnie jest jednak przepis na który UFC powoływało się blokując Johna przy sędziowaniu dla UFC.

Najwyraźniej konflikt został rozwiązany, ponieważ amerykańskie portale ogłosiły jego powrót w sierpniu na UFC on Versus 2 (walka wieczoru: Jon Jones vs Vladimir Matyushenko). Dlaczego to trwało tak długo i dlaczego rozwiązanie nastąpiło dopiero teraz? Nie wiem… ale się dowiem!

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x