Dana White: 'Zrobimy przykład z boksu i Jamesa Toneya.'

06 Lipiec 2010
1
Dana White: 'Zrobimy przykład z boksu i Jamesa Toneya.'

Jeżeli nie słyszeliście jeszcze bokserskiej historii Jamesa Toneya, to streszczę ją dla Was bardzo szybko. 72 wygrane pojedynki, 44 nokauty, mistrzowskie tytuły od wagi średniej do wagi ciężkiej, obecnie 41 lat i bardzo niewyparzona gęba. I gęba ta, za słowami Dany White, dostanie nauczkę pokory.

„Zamierzamy zrobić przykład z James’a Toney’a.”
„Cała ta sytuacja 'UFC kontra boks'. Powiedziałem to wcześniej, powiem i teraz. Zawsze ujadam na tych, którzy organizują walki dziwolągów (freak show). Właśnie też to robię. Dałem się w to wciągnąć. James Toney powiedział za dużo, wybrał walkę która teraz będzie miała miejsce.”
„Mam nadzieję, że nie ma go teraz tutaj i nie będę musiał wysłuchiwać jego gadek.”

Choć od dawna James i jego ziomkowie prowadzą kampanię reklamową na rzecz promocji jego osoby, jego rzekomymi poddaniami w parterze, nie dajmy się zwariować. James nie będzie walczył w parterze, nie będzie próbował sprowadzić swojego przeciwnika. A jeżeli tak to najadł się chyba szaleju.
Dalej za słowami Dany:

„James osiągał sukcesy jako figter przez wiele lat, a teraz trenuje MMA. Toney to prawdziwy zawodnik. On jest obecnie zły na mnie i będzie jeszcze bardziej wkurzony po tym co właśnie powiem. Rzeczywistość jest taka, że ja nie mam złudzeń apropo tego, iż w tym sporcie wszystko się może zdarzyć, jeżeli na przeciwko siebie stanie dwóch wielkich gości i zacznie machać pięściami. Wierzcie mi, widziałem to nie raz i jestem pewny że wy również widzieliście różne zwariowane rzeczy w tym biznesie. James Toney to nie żart. To prawdziwy facet i już zauważyłem różnicę w wadze którą zrzucił podczas przygotowań. Nie początku nie byłem pewny, czy on po prostu przyjdzie, powie jakieś bzdury i na końcu okaże się, że w ogóle nie trenował do walki. On trenuje i spróbuje znokautować Randy’ego Couture’a.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x