Houston Alexander vs. Rameau Thierry Sokoudjou na Shark Fights 13

autor:
21 Lipiec 2010
0
Houston Alexander vs. Rameau Thierry Sokoudjou na Shark Fights 13

sokoalex

Kolejni spadkowicze z UFC wezmą udział w trzynastej gali organizacji rodem z Teksasu. Dołączą do ogłoszonego wcześniej pojedynku Keitha Jardia z Trevorem Prangleyem.

Houston ‚The Assassin’ Alexander (rekord MMA 10-6) stoczył w UFC 6 walk, z których wygrał tylko dwie pierwsze: z Keithem Jardinem i Alessio Sakarą, obie przez nokaut w pierwszych kilkudziesięciu sekundach walki. Kolejne walki w największej organizacji na świecie przegrywał, by po porażce przez decyzję z Kimbo Slicem doczekać się zwolnienia. Ostatni swój pojedynek stoczył w czerwcu tego roku, przez decyzję wygrywając z Davidem Griffinem.

Rameau Thierry ‚The African Assassin’ Sokodju (rekord MMA 9-6) podobieństwa do Alexandra nie ogranicza do ringowego przydomka. Zawodnik Team Quest szturmem wdarł się do światowej czołówki, szybko pokonując Antonio Rogeiro Nogueirę oraz Ricardo Aronę na galach numer 33 i 34 spod szyldu legendarnej organizacji Pride. W UFC udało mu się wygrać jedynie z Kazuhiro Nakamurą, który po tej walce zakończył swoją przygodę z organizacją zarządzaną przez White’a. Ostatnio Sokodju pokonał Dave’a Hermana oraz Joaquima Ferreirę.

Pojedynek tych bezkompromisowo walczących zawodników zobaczymy 11 września. Gala odbędzie się w Amarillo.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o