Jake Shields oficjalnie w UFC

17 Lipiec 2010
0
Jake Shields oficjalnie w UFC

Koniec spekulacjom, były mistrz wagi średniej Strikeforce jest na drodze po kolejny pas. Domniemania na temat przejścia Jake’a zaczęły się od momentu w którym widziano go na WEC 48, siedzącego koło Dany White. Pod koniec czerwca oficjalnie wiadomo było już, że jego kontrakt ze Strikeforce dobiegł końca i nie został przedłużony. Jak podaje graciefighters.com:

„Jake Shields zadebiutuje w kategorii 170 funtów dywizji UFC. Po ostrożnym rozważeniu i konsultacjach z UFC, zadecydowano że Jake wróci do oryginalnej wagi w które walczył. Przeciwnik Jake’a jest jednym z czołowych zawodników UFC i wkrótce zostanie ogłoszone ich starcie.”

Profesjonalny rekord MMA Shileds’a wynosi 24-5-1. Ma za sobą wygrane z takimi zawodnikami UFC jak: Dan Henderson, Jason Miller, Robbie Lawler, Paul Daley, Carlos Condit, Yushin Okami.

UPDATE: Dana White jednoznacznie określił wcześniejsze spekulacje, apropo podpisania kontraktu z Shields’em, jako nieprawdziwe. Wydaje się, że podpisanie kontraktu to już jedynie kwestia przyłożenia pióra do papieru, dlatego nie przeszkadza to organizacji snuć plany względem zawodnika. Jak informuje mmafighting.com, pierwszym przeciwnikiem Jake’a miałby być Martin Kampmann (17-3-0). W ostatniej walce Martin niespodziewanie zdominował rewelacyjnego Paulo Thiago.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o