List otwarty Chael’a Sonnen’a – musicie przeczytać…

09 lipiec 2010
4
List otwarty Chael’a Sonnen’a – musicie przeczytać…

Po przeczytaniu tego dzieła, zapytałem chłopaków w biurze: „Czy ktoś zanotował numer tej ciężarówki, która właśnie mnie potrąciła?”. Przeczytajcie sami. Popularny 'Trash Talking’ właśnie osiągnął nowy poziom.

„Lil’ Nog… czytałem twoją ocenę nadchodzącej walki pomiędzy twoim kolegą Andersonem i mną, i cholera muszę przyznać, jesteś ostrym gościem… tak ostrym jak torba mokrych myszy. (red. wtf?)
Zrób sobie przysługę, zainstaluj sobie ochraniacz szczęki na stałe, żebyś już nic więcej nie mógł powiedzieć. Niech cię później karmią przez słomkę jak pacjenta w śpiączce. Nie robisz Andersonowi żadnej przysługi mówiąc w ten sposób, a przy okazji samemu się pogrążasz. Mówisz, że nie mam dość kwalifikacji żeby walczyć z Andersonem… Co oznacza, że goście z UFC – którzy są moimi jak i twoimi szefami – to idioci. To oznacza również że Ed Soares – menedżer Andersona jak i twój, również nie wie co robi. Niezły z ciebie gość, naprawdę niezły. Masz jeszcze jakieś genialne pomysły lub słowa krytyki? Może ten strzał od Sokodjou był gorszy niż wyglądało (jeżeli to w ogóle możliwe).
Wyglądasz na miłego gościa, nie mam nic do ciebie… ale skoro już przy tym jesteśmy, to może zszedłbyś do 185 funtów. Wkrótce będzie tam nowy szeryf w ciągu miesiąca, który z radością wywiezie cię z miasta. Więc proszę, potraktuj to dobrą radę, jaką dałbym koledze lub sparring partnerowi. A jeżeli już stracisz kilka funtów (wyglądałeś jak Roy Nelson w masce Frankensteina na walkę z Brilzem… którą przegrałeś koleżko), możemy złapać się jesienią.
I Ed (Soaers), widziałem twoje ostatnie komentarze. Niezła robota. Czapki z głów. Jesteś taki profesjonalny i odpowiedzialny pod każdym względem… co czyni twoją niezdolność do kontrolowania i wyjaśnienia zachowania Andersona bardzo zagadkową dla mnie. To jeden z powodów dla których jesteśmy tam gdzie jesteśmy z tym wszystkim: ponieważ nie potrafiłeś zmusić go do walki.
Nie potrafisz wyjaśnić dlaczego robi to co robi i odmawiasz podania spójnego, racjonalnego wytłumaczenia na to. To tak jakbyś próbował sprzedać dzieciom wadliwe, sztuczne ognie, po czym odchodzisz na kilka metrów i wracasz wrzeszcząc i jednocześnie uderzając je w oczy.
Czy zdajesz sobie sprawę, że reprezentujesz uznawanego generalnie za najlepszego zawodnika MMA na świecie, który walczy w wiodącej organizacji na ziemi i że prezydent tej firmy obiecał zwolnić go za jego zachowanie?
Czy to choć trochę cię nie upokarza?
I to nie ma NIC wspólnego ze mną, czy nawet z tą walką.
Wyobraź sobie: Twoja drużyna jest zaledwie 2 jardy w czwartej kwarcie pucharu Super Bowl, ale jedna z twoich gwiazd nie zgadza się z instrukcjami trenera prowadzącego i rozgrywa grę po swojemu, rzucając piłkę do maszyny na popcorn w szóstym rzędzie, potem zjada kawałek murawy i załatwia się do swojego hełmu na lini 50 jardów.
Czy zdajesz sobie sprawę na kogo on tak NAPRAWDĘ się gniewa? Nie na fanów czy drużynę przeciwną… jest zły na tatę; jest zły na trenera!
DLACZEGO?
Co spowodowało tą zakodowaną wrogość?
Czy twój zawodnik oszalał? Jeżeli tak – i już przedtem nie mogłeś przewidzieć jego zachowania – czy nie spoczywa na Was odpowiedzialność aby znaleźć sposób na naprawienie tego?
Nie czujesz że jesteś to winny temu sportowi?
Fanom?
Jego szefowi, Dana White?
I na końcu… nie jesteś JEMU winny przysługi i jego długotrwałemu psychicznemu samopoczuciu? Czy nie powinieneś mu zapewnić należnej pomocy, zanim z jakiś irracjonalnych powodów, jakiś niewytłumaczalny akt spowoduje, u niego lub u kogoś innego, prawdziwą krzywdę? Jeżeli zachowuje się tak w tak irracjonalny i niekontrolowany sposób, umieśćcie go w placówce dla psychicznie chorych. Jeżeli ma się dobrze, udowodnij to podając prawnie uzasadnione, racjonalne wytłumaczenie za jego zachowanie w Abu Dhabi. To ja z nim muszę walczyć.
Co się stało, dokładnie?
… OK dzieci… Chael musi znowu iść się cały spocić.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
F. Georgiew
11 lat temu

Ciężko zejść na taki poziom głupoty żeby to zrozumieć. Paradoksalnie przy takich osobistościach jak Sonnen czy Toney właściwe tłumaczenie zawierać powinno masę błędów 😉

marius
marius
11 lat temu

Grubo bredzi ktos to przetlumaczy z polskiego na polski.

Mastafu
Admin
11 lat temu

Ale durne….

Wardziak
Wardziak
11 lat temu

Chael Sonnen to pajac i błazen – dużo mówi, mało robi. To nie jest przeciwnik dla Andersona- mam nadzieję jedynie że Silva nie da się sprowokować i nie zrobi z tej walki błazenady jak ostatnio… Niech go poprostu dorwie i zepsuje tą głupkowatą niewyparzoną gębę

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x