M-1 Global zwija żagle!?!

autor:
06 Lipiec 2010
3
M-1 Global zwija żagle!?!

Fedor

Jak donosi portal mixfight.nl M-1 Global, organizacja której współwłaścicielem jest Fedor Emelianienko zamyka swoje główne biuro!!

Organizacja jest odpowiedzialna za serię mniejszych gal w USA i Europie oraz znana głównie jako światowy przedstawiciel słynnego Rosjanina. Dotychczas jej główną strategią było promowanie Fedora i pozyskiwanie w ten sposób inwestorów. Porażka mistrza na ostatniej gali Strikeforce spowodowała panikę w jego otoczeniu i zapoczątkowała wycofywanie się inwestorów ze współpracy z organizacją. Zmusiło to M-1 do zamknięcia centrali firmy w Holandii i zwolnienia wszystkich pracowników. Zadania biura przejmą oddziały regionalne w USA i Rosji. Nieznany jest los holenderskich zawodników związanych kontraktem z tą organizacją.

Głównymi udziałowcami firmy są Vadim Filkenstein i Fedor Emelianenko.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
F. Georgiew
10 lat temu

Jedno biuro to nie od razu koniec M-1 Global, spokojnie 😉 Po kilku wywiadach, które widziałem, Fedor zapowiadał, że bierze się do roboty. O ile nie jest gołosłowny, jeszcze zobaczymy kilka jego dobrych występów i zgodnie z tym co mówił do Dumy się pakował nie będzie (choć Putin był na co najmniej jednej jego walce, zdaje się, że z Arlovskim). Co do Danuty (pies ją trącał) to po tych wszystkich obelgach w kierunku Fedora musiałby się stać cud, żeby doszło do podpisania przez nich kontaktu. Myślę, że pan Biały będzie dalej podkopywał pozycję Rosjanina i jego współpracowników, a promował swoje gwiazdy i gwiazdeczki (bo nie da się zaprzeczyć, że duża część czołówki walczy u Danuty).

MMAniak
MMAniak
10 lat temu

Zmarnował szansę na naprawdę dobry kontrakt z UFC i tyle. Choć nie wiadomo w sumie jak on by się tam zaprezentował

DanteV
DanteV
10 lat temu

To było do przewidzenia….ciekawe co dalej? Fiodor dokończy umowę w STrikeforce i Duma? czy jednak pójdzie do UFC…o ile Danuta będzie go chciała…hmmm

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x