Minotauro 'Będę gotowy na wszystko'

autor:
18 Lipiec 2010
0
Minotauro 'Będę gotowy na wszystko'

Antonio Rodrigo Nogueira na UFC 119 dostanie szansę rewanżu za porażkę, na UFC 92, z Frankiem Mirem. W rozwinięciu znajdziecie wywiad, jakiego Minotauro udzielił portalowi Graciemag.

Co powiesz o kolejnej walce z Frankiem?
Myślę, że to dla mnie dobry rywal. Ostatnio nie dałem dobrej walki, ale tym razem będę w stanie dać fanom to, czego chcą. To walka na którą czekałem bardzo długo i wreszcie się urzeczywistnia.

Myślisz, że dasz lepszą walkę niż ta na UFC 92?
Przegrałem kilka walk przez moją całą karierę, ale zawsze dostawałem szanse rewanżu i zawsze w rewanżu walczyłem lepiej. Spróbuję zrobić to także i tym razem.

Zmienisz strategię w tej walce i będziesz się starał używać technik jiu-jitsu?
To co się wydarzy jest bardzo trudno przewidzieć. Frank ma mocną stójkę jak i parter. Będę musiał przemyśleć wszystko zanim wykonam jakiś ruch w oktagonie. Jeśli walka zakończy się w parterze, będę zadowolony, a jeśli w stójce to też. Będę przygotowany na każdą ewentualność.

Jak przygotowania do walki?
Rozpocząłem je tutaj, trenuję w Brazylii z Andre Galvao, Feijao i innymi. Później jadę do Bahia, by potrenować trochę z Luisem Doreą, a potem pojadę do USA. Mogę liczyć na pomoc Cigano i Andersona, bo Rogerio już tutaj jest.

Jak to jest walczyć na tej samej gali z bratem?
To jak powrót do czasów Pride, kiedy walczyliśmy na tej samej gali. Bardzo cieszy mnie możliwość przygotowywania się z bratem. Poziom adrenaliny sięga zenitu. Byłem bardzo podekscytowany, gdy dowiedziałem sie, że będziemy walczyć na tej samej gali. Myślałem, że to już się nigdy nie darzy, ale UFC dało nam możliwość wspólnego występu. Walka braci i to na dodatek bliźniaków na jednej gali to jest coś. Na pewno damy z siebie wszystko.

Co powiesz o walce Rogerio i Badera? Obu znasz bardzo dobrze.
Tak, trenowałem Badera w TUFie i wygrał cały program. Lubię go, ma bardzo ciężkie ręce, ale Rogerio jest bardziej doświadczony i ma lepszą stójkę i parter. Bader ma lepsze zapasy, ale Rogerio jest w gazie i bardzo chce walki o pas.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x