Mousasi przed Dream 15

autor:
08 Lipiec 2010
0
Mousasi przed Dream 15

(foto: Esther Lin/Strikeforce)

W rozwinięciu znajdziecie wywiad z Gegardem Mousasim (28-3-1) przed galą Dream 15, udzielony portalowi SportsNavi.

Jak się czujesz na 2 dni przed galą?
Dziękuję, bardzo dobrze. Jestem bardzo pewny siebie. Tym razem będę walczył bardzo agresywnie i chcę dać fanom naprawdę dobre walki.

Co powiesz o swoim rywalu?
To znakomity zapaśnik. Walczył przeciwko znakomitym zawodnikom. Tak więc traktuję ten pojedynek bardzo poważnie. Prawdopodobnie tak jak wszyscy zawodnicy z USA, O’Brian też będzie sporo większy niż na ważeniu.

Jak ocenisz swoją ostatnią walkę w Strikeforce?
Nauczyłem się wiele z tamtej porażki. Nie walczyłem wystarczająco agresywnie i dałem narzucić sobie przez to styl walki rywala. Byłem zbyt cierpliwy i nie mogłem się rozkręcić. Teraz też będę walczył z zapaśnikiem, ale będę o wiele bardziej agresywny.

Masz szansę wygrać drugi pas Dream, w drugiej kategorii wagowej…
Moim celem jest posiadanie pasów w kilku wagach. W przyszłości będę chciał jeszcze zdobyć pas wagi ciężkiej, ale na razie na to za wcześnie. Najpierw zajmę się zdobyciem drugiego pasa i będę dumny z siebie jeśli uda mi się osiągnąć ten cel.

Zmieniłeś coś w przygotowaniach?
Zacząłem się przygotowywać zapaśniczo. Trenowałem stójkę w Golden Glory oraz MMA z Alistairem. Jak zwykle trenowałem również z moim przyjaciółmi, którzy zawsze mi pomagają. Zmieniłem trochę swój styl, co pokażę w tej walce.

Powiedz coś więcej o swoim treningu zapaśniczym…
Tym razem trenowałem MMA i zapasy. Nie miałem wcześniej żadnego pojęcia o obalaniu. Ale teraz z moją obroną przed sprowadzeniami do parteru jest o wiele lepiej.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o