Po konferencji prasowej Fighters Arena Łódź

29 Lipiec 2010
0
Po konferencji prasowej Fighters Arena Łódź


Od lewej: Magdalena Jarecka (zawodniczka gali), Łukasz Magin (Wiceprezydent Miasta Łodzi), Paweł Nastula (zawodnik gali, gwiazda wieczoru)

Dzisiaj (29 lipca) o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Hotelu Borowiecki w Łodzi odbyła się konferencja prasowa przed wrześniową galą Fighters Arena „Łódź kontra reszta świata ? pierwsze starcie”. Ujawnione szczegóły + video w środku posta.

Walka wieczoru – Paweł Nastula (przeciwnika ujawnimy niebawem)

Walki poprzedzające ? 10 par tj. wyselekcjonowana i wybrana przez organizatorów grupa zawodników (mających na swoim koncie wcześniejsze osiągnięcia) pochodzących przede wszystkim z Łodzi (trenujących w Łodzi i związanych z Łodzią) przeciwko doświadczonym zawodnikom z innego kraju, w przypadku pierwszej, premierowej Gali – z Węgier.

Zawodnicy z Polski:
1. Paweł Pawlak
2. Marcin Bandel
3. Leszek Wojtczyk
4. Łukasz Kwaśniewski
5. Bartosz Kopera
6. Tomek Jeruszka
7. Magdalena Jarecka
8. Daniel Omeliańczuk
9. Jordan Błoch
10. Marcin Burzyński

Wybrane i proponowane walki zapewniają również wysoki poziom sportowy. Przeciwników Polaków ujawnimy w późniejszym terminie.

Gwiazdą muzyczną wieczoru będzie znany rapujący kick-bokser ( z wykształceniem teologicznym) ? JURAS (więcej o muzyku w katalogu ? KONCERT Juras). Do walki zagrzewać też będą fighterów znani DJ?je.
Organizatorzy:
? Łódzki KSW Kick Fighters – Marcin Jesiotr,
? Kinga Maria Rokicky,
przy wsparciu:
? Grzegorz Chałubiński oraz od strony walki wieczoru i teamu Pawła Nastuli – Mariusz Radliński.

Organizatorzy chcą by ta premierowa Gala zapoczątkowała cykl prestiżowych imprez sztuk walki, które odbywały by się w Łodzi pod hasłem ?Łódź kontra reszta świata? z wyselekcjonowaną walką wieczoru i co roku z przeciwnikami z innego państwa.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments