Promotorzy Moosin o Pudzianie: „Pudzianowski uderza jak dziewczyna.”

15 Lipiec 2010
1
Promotorzy Moosin o Pudzianie: „Pudzianowski uderza jak dziewczyna.”

Teraz kiedy wyjaśniło się, że Kimbo ma inne rzeczy na głowie niż rzekomą walkę z Pudzianem, promotor gali i jednocześnie zawodnik MMA, Eric ‚Butterbean’ Esch zaczął powoli promować nadchodzącą jesienną edycję gali Moosin. Nie do końca zrozumiały wydaje się ton z jakim odnosi się do Pudziana, ponieważ wcześniej był bardzo zadowolony z ogromnego zainteresowania mediów i polonii amerykańskiej, które Strongman ściągnął swoją osobą.

„Wiem, że Pudzian rzekomo złamał stopę w walce z Sylvią, jednak nie pokazał nam nic zanim zrezygnował z dalszej walki. Pudzianowski nie ma techniki w stójce i pomimo ogromnej siły uderza jak dziewczyna. Jedyne co robi to uderza z ramion. Potrzebuje fachowej porady. Jest 5-cio krotnym mistrzem Strongman ale uderza jakby ważył 60 kg a nie jak facet, który waży 120 kg. On nie ma takiego poziomu umiejętności aby walczyć na poziomie na którym chciałby walczyć.”
„Jak już popracuje nad uderzeniami w stójce, może stanowić poważne zagrożenie w MMA. Wciąż musi również popracować nad walką w parterze. Wszyscy wiemy, że jest bardzo silny ale to nie wystarczy by być na najwyższym poziomie MMA. Nie wiem kto był jego trenerem, ale ta osoba powinna zostać zwolniona. Pudzianowski musi udowodnić swojej wartości, pokonując jakiegoś dobrego zawodnika MMA, zanim dostanie szansę walki w październikowym show Moosin.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Danny Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Danny
Gość
Danny
Offline

No i ma facet racje. Calkowita.