Strikeforce Challengers 9 – rozpiska

13 lipiec 2010
0
Strikeforce Challengers 9 – rozpiska

Wielkimi krokami zbliża się Strikeforce Challengers 9. Wydarzenie ma odbyć się 23 lipca na Comcast Arena w Waszyngtonie. W rozwinięciu posta prezentujemy rozpiskę main cardu gali, pozostałe walki nie są jeszcze ustalone i gdy pojawi się pierwsza informacja od razu ją zaktualizujemy.

Shane Del Rosario (9-0) vs Lolohea Mahe (4-1-1)
Dotychczas niepokonany Shane Del Rosario zmierzy się w main evencie z wyposażonym w ciężkie ręce Hawajczykiem Lolohea Mahe, który będzie chciał powetować sobie ostatnią porażkę z Lavarem „Big” Johnsonem. Walka odbędzie się w wadze ciężkiej

Sarah Kafman (11-0) vs Roxanne Modafferi (15-5)
Również niepokonana Kanadyjka stoczy walkę z szeroko rozpoznawalną Roxanne Modafferi, której większość walk (13 z 20) zakończyła się decyzją sędziów. Co ciekawe Sarah Kafman odkąd walczy w Strikeforce także nie jest w stanie zakończyć swojej walki przed czasem. Ciekawe czy zatem będziemy mieli pełne pięć rund damskiego MMA. Jest to walka o tytuł wagi średniej (135 funtów), w którego posiadaniu obecnie jest Kafman.

Ron Humphrey (7-1) vs Mike Kyle (16-7-1)
Ron „Abongo” Humphrey zmierzy się z weteranem Mikiem „MAK” Kylem, którego część z Was może pamiętać z technicznego remisu z Krzysztofem Soszyńskim, podczas którego wsadził palec w oko „Polskiego Eksperymentu”.

Cory Devela (9-4) vs Bobby Voelker (20-8)
Amerykanie obaj przegrali swoje ostatnie walki, miejmy więc tylko nadzieję, że nie przerodzi to tego pojedynku w asekuranctwo, a wręcz przeciwnie – podkręci temperaturę na rozpoczęcie transmisji gali.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x