Toney: „zrobię przykład z White’a”

08 Lipiec 2010
3
Toney: „zrobię przykład z White’a”

James Toney odpowiedział na słowa Dany White’a jakoby UFC za pośrednictwem Randy’ego Couture’a miało zrobić przykład z Toney’a (pełna wypowiedź). W wywiadzie udzielonym wczoraj radiu MMAWeekly Toney po raz pierwszy usłyszał o tej wypowiedzi i – jak tego mogliśmy się spodziewać – wyśmiał te słowa i podzielił się swoimi charakterystycznymi przemyśleniami na ten temat.

Powiedzcie Danie White że zamierzam zrobić przykład z niego i jego zawodników.

James Toney przyznał, że czuje się reprezentantem całego świata boksu w nadchodzącym starciu, a nawet zaprosił go do walki.

Po tym jak znokautuję Couture’a, jeśli chce może być następny. Dana White mówi, że chce zrobić ze mnie przykład, ale to ja zrobię przykład z każdego innego, kto się ze mną zmierzy. Dana może mówić co chce, nie dbam o to, ale jest zbyt zestrachany żeby wejść do klatki. Ten chłopiec nie walczy w klatce. Nie mam problemu z tym, że nie walczy, w ogóle nie mamy ze sobą problemów. Jesteśmy bardzo podobni, ale kiedy przychodzi do spraw walki, Dana niech lepiej zostanie za stolikiem i niech nie przewiduje niczego, bo straci swoją firmę.

Z pewnością zwycięstwo jednego z nich zamiesza w całym konflikcie „MMA kontra boks”, który zazwyczaj kończy się na spekulacjach. W tej chwili Toney (72-6-3 boks, 0-0 MMA) trenuje w Kaliforni do swojego debiutu na UFC 118.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mastafu
Admin
10 lat temu

Ale śmieszny bokserzyna:D

MMAniak
MMAniak
10 lat temu

Mam nadzieję że Couture pokaże mu gdzie jest jego miejsce.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x