UFC 116 – wywiady po gali

autor:
04 lipiec 2010
0

Reszta, z krótkimi streszczeniami, w środku posta.

Brock Lesnar mówi, że był przygotowany na pięciorundowy, mistrzowski dystans. Wie, że Shane był lepszy w pierwszej rundzie, ale pokazał serce i to, że jest prawdziwymi mistrzem. Dziękuje Joshowi Rosenthalowi za to, że nie przerwał w tej pierwszej rundzie walki, ponieważ nie czuł się zagrożony, dziękuje sponsorom, trenerom, sparingpartnerom i lekarzom, którzy pozwolili mu dojść do pełni zdrowia.

Chris Lytle opowiada o tym jak udało mu się założyć skuteczną dźwignię na staw łokciowy. Lubi zakładać tą technikę. Matt wytrzymał tak długo jak mógł, dopóki jego staw nie zaczął trzeszczeć. W pierwszej rundzie próbował tej samej techniki, ale zabrakło czasu.

Chris Leben dziękuje ludziom, którzy go wspierali w drodze do zwycięstwa w dwóch walkach, które odbyły się w odstępi dwóch tygodni. Oczekuje kolejnych propozycji, sam chciałby walczyć z Wanderleiem Silvą.

George Sotiropoulus uważa, że zdominował każdy aspekt walki i efekt tego był widoczny w werdykcie sędziowskim. Poczuł to kolano w ostatnich sekundach, ale był przygotowany na wszystko i kontrolował walkę. Pomoc i obecność Eddiego Bravo bardzo mu pomogła. Uważa, że 10th Planet Jiu-jitsu jest przyszłością MMA i Submission Wrestling. Czeka na jakąkolwiek walkę, lubi to i chce to robić cały czas.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x