UFC 121: Patrick Cote vs. Tom Lawlor

autor:
22 lipiec 2010
0
UFC 121: Patrick Cote vs. Tom Lawlor

cotelawlor

Zawodnicy spotkają się 23 października w Honda Center w Anaheim. Obaj fighterzy wyrazili zgodę na tą walkę w limicie 185 funtów.

Patrick 'The Predator’ Cote (rekord MMA 13-6) pięcioma kolejnymi zwycięstwami otworzył sobie drogę do walki o pas z Andersonem Silvą. Zakończyła się ona poważną kontuzją Patricka. Kanadyjczyk wrócił do Oktagonu dopiero 1,5 roku później przeciwko Alanowi Belcherowi. 'The Talent’ zwyciężył przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie.

Tom 'The Fifty Mauler’ Lawlor (rekord MMA 6-3) w UFC legitymuje się dwoma zwycięstwami i dwoma porażkami, jest to dla niego walka o pewny byt w najbardziej prestiżowej organizacji MMA na świecie. Tom daje świetne show również poza klatką. Poniżej próbka jego możliwości:

Pojeydnkiem wieczoru będzie walka o pas w wadze ciężkiej pomiędzy Brockiem Lesnarem a Cainem Velasquezem. W organizacji zadebiutuje Jake Shields, w ciekawym zestawieniu wystąpią Diego Sanchez i Paulo Thiago, a kolejną walkę stoczy zwycięzca ostatniego TUFa, Court McGee.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x