V. Finkelstein: ‚Jeżeli Strikeforce chce przedłużyć kontrakt, powinni słuchać naszej opinii.’

07 Lipiec 2010
0
V. Finkelstein: ‚Jeżeli Strikeforce chce przedłużyć kontrakt, powinni słuchać naszej opinii.’

Prezydent M-1 Global, Vadim Finkelchtein najwyraźniej zapomniał, świat w którym żyjemy jest brutalny i nikt nie pamięta o tych którzy zajęli drugie miejsca na podium. W przypadku Fedora nie jest to może zbyt trafiona opinia. Bardziej chodzi o to, że M-1 straciło swoją jedyną kartę przetargową.
Najwyraźniej Vadim zapomniał jednak o swoich słowach, które padły z ich obozu, dosłownie na chwilę po podaniu werdyktu walki ‚Fedor vs Werdum’. Brzmiały mniejwięcej:

Jeżeli będzie rewanż, którego się nie domagamy, jestem całkiem pewny że Fedor tym razem zwycięży.”

Najwyraźniej zmienił zdanie, ponieważ w jednym z wywiadów powiedział:

„Jesteśmy gotowi walczyć z każdym, ale wszyscy zgadzają się co do tego, że najbardziej interesującą walką w tej chwili, byłby rewanż Fedora z Fabricio Werdum’em. Pozostała zakontraktowana jedna walka, więc jeżeli Strikeforce chce go przedłużyć, powinni słuchać naszej opinii. Fedor będzie walczył ponownie pomiędzy październikiem a listopadem. Powtórzę to ponownie: jedyne czego pragną fani, to zobaczyć ‚Fedor vs Werdum 2’. Fabricio osobiście wyraził chęć rewanżu w Rosji. To świetnie, ale ta walk nie odbędzie się w Rosji… mam to uczucie, że ci goście od ustalania kursów w USA, tak naprawdę chcieli aby Fedor Emelianenko ucierpiał od jego pierwszej ‚prawdziwej’ porażki. Teraz umieścili Fedora na trzecim miejscu a na pierwszym jest Brock Lesnar. Pytanie: ‚Kim jest Brock Lesnar?’ Ma zaledwie pięć walk zawodowych, w tym jedną porażkę. Jest zawodnikiem marketingowym z powodu jest przeszłości w WWE (wrestling). Sprzedają 60.000 miejsc na stadionach żeby oglądali to gówno, którego oglądania nikt nawet w Rosji nie rozważał. Oto dlaczego Brock Lesnar jest popularny. Jeżeli chodzi o Fedora, on nie jest produktem marketingowym – on po prostu jest najlepszy. Zniszczył każdego w ciągu 10 lat. Ma 31 zwycięstw.”

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o