Właściciele KSW o Pudzian vs. Butterbean

autor:
18 lipiec 2010
0
Właściciele KSW o Pudzian vs. Butterbean

pudzianmma

Oto co nasza redakcja przeczytała na łamach serwisu konfrontacja.com:

Walka Pudzian kontra Butterbean? Czemu nie!

Od kilku dni na łamach amerykańskich serwisów możemy przeczytać wypowiedzi znanego z występów w organizacji ?Pride? Erica Escha, jednego z promotorów amerykańskiej gali ?Moosin?. Popularny pod pseudonimem ?Butterbean?, który w przeszłości był zawodowym pięściarzem i liznął też trochę sumo obraża w swoich wypowiedziach Mariusza Pudzianowskiego i zapowiada, że jeśli ktoś zorganizuje mu pojedynek z Polakiem to ciężko go znokautuje.
Głos w tej sprawie postanowili zabrać właściciele Federacji KSW, którzy uważają, że jeden z promotorów gali, gdzie motorem napędowym jest Pudzianowski nie powinien używać takich sformułowań w stosunku do byłego strongmana. Poniżej kilka słów komentarza od właścicieli Federacji KSW:

Maciej Kawulski:
”Butterbean to wielka gwiazda amerykańskiej sceny MMA. Mariusz musiał by się zmierzyć z doświadczeniem oraz niebywałą bezczelnością w ringu. Amerykanin znany jest ze swojego brutalnego stylu walki.
Jeśli Mariusz poprawi warunki kondycyjne, a wiem ,że pracuje pod okiem specjalistów, walka mogłaby się potoczyć w sposób, którego życzyłby sobie każdy fan KSW. Myślę, że jeśli obie strony potwierdzą swoje zainteresowanie my podejmiemy rękawice”

Martin Lewandowski:
„Niezrozumiałe są dla mnie powody tych wypowiedzi Mr. Escha. Można by przypuszczać, że jest to jedynie szukanie medialnego rozgłosu. Nie mniej jednak jeżeli Butterbean będzie nadal podtrzymywał swoje zainteresowanie tą walką, my ze swojej strony rozpatrzymy ją poważnie, ale w tym celu potrzebujemy konkretniejszych deklaracji.”

Czyżby te wypowiedzi oznaczały, że ktoś już o tej walce wie? Czy walka ta miałaby się odbyć w Polsce? Redakcja trzyma rękę na pulsie, będziemy informowali Was o rozwoju wydarzeń.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x